Vanessa Morgan

Vztahuje se k

Riverdale: V třetí řadě se budeme s Toni a Reggiem setkávat častěji

21.května » Edna.cz
Toni Topaz a Reggie Mantle, které hrají herci Vanessa Morgan a Charles Melton, byli povýšeni na hlavní postavy. V nadcházející třetí řadě se tak s nimi budeme setkávat častěji.

Herci z Riverdale jsou mnohem starší, než postavy, které hrají! Kolik komu je?

30.ledna » Óčko.tv
Pokud sleduješ tenhle seriál, nejspíš už tě napadla otázka "Kolik je asi těmhle hercům ve skutečnosti?" Tady máš odpověď! Další články k tématu: Lili Reinhart z Riverdale přiznala: „Díky úzkostem chodím už roky k terapeutům a beru prášky!“ Zima sn...

The Shannara Chronicles: Fotografie z natáčení druhé řady I.

30.listopadu » Edna.cz
Druhá řada seriálu The Shannara Chronicles je sice za námi, ale zábava ještě nekončí, protože si můžete uvnitř článku prohlédnout první část fotografií z natáčení nejnovější série a podívat se, jak se při natáčení herci bavili.

Herečka ze seriálu Riverdale tvrdí, že jí někdo hrozí smrtí!

12.září » Óčko.tv
Seriál Riverdale se brzy dočká druhé série a fanoušci jsou i v tomto případě posedlí domýšlením zápletek a detailů v obsazení ještě předtím, než začne vysílání... Další články k tématu: Hoď řeč s kapelou Platonic, která se dřív jmenovala M2E Louis...

The Shannara Chronicles: Jaké tváře můžeme čekat ve druhé sérii?

2.února » Edna.cz
V první ředě seriálu The Shannara Chronicles jsme se seznámili s mnoha postavami, avšak ne všechny se vrátí i v nové sérii. Kdo se tedy vrátí do druhé série a jaké nové tváře se k nim přidají, se dozvíte uvnitř článku.

Tato informační stránka o Vanessa Morgan zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vanessa Morgan" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes