Radovana Moronga

Vztahuje se k

Patnáctka se nastartovala k dobrým výkonům

16.dubna » SFC Opava
Redakce - Opava – Jaro Moravskoslezské žákovské ligy svěřencům trenéra Radovana Moronga z opavského výběru U 15 zatím vychází velmi dobře. Kromě prohry s vedoucí Sigmou Olomouc totiž zaznamenali samá vítězství.

Čtrnáctka nestačila na Žilinu

26.ledna » SFC Opava
Redakce - Opava – Čtrnáctka Slezského FC před nedávnem odehrála už druhé přípravné utkání. Tým trenéra Radovana Moronga se představil na hřišti slovenské Žiliny. Byť se naší mladíci snažili, nakonec vsítili pouze jednu branku a prohráli 1:4.

Čtrnáctka vyhrála v Trenčíně

20.ledna » SFC Opava
Redakce - Trenčín – Zimní příprava žákovských kategorií je v plném proudu a už se do ní zapojila také čtrnáctka Slezského FC. Svěřenci trenéra Radovana Moronga se v rámci prvního přípravného klání představili na půdě slovenského Trenčína.

Čtrnáctka nestačila na Frýdek

30.srpna » SFC Opava
Redakce - Opava – Svěřenci trenéra Radovana Moronga z kategorie U-14 se před několika dny představili na půdě Frýdku-Místku. I když utkání nezačali vůbec špatně a po poločase dokonce vedli, nakonec prohráli v poměru 2:4.

Opavská patnáctka dvakrát vítězná

7.června » SFC Opava
Redakce - O P A V A – Poslední dva mistrovské zápasy pro fotbalisty naší patnáctky dopadly vítězně. Svěřenci trenérů Radovana Moronga, Aleše Rozsypala a Reného Rádka na závěr sezony porazili nejprve Karvinou 3:1 a poté si v poměru 3:2 poradili tak...

Patnáctka prohrála na Slovácku a v Brně

17.května » SFC Opava
Redakce - O P A V A - Poslední dvojice mistrovských zápasů naší patnáctce nevyšla dle představ. Ve čtvrtek nejdříve podlehla Slovácku na jeho půdě 0:2 a v sobotu body nepřinesl ani výjezd do Brna, kde svěřenci trenéra Radovana Moronga prohráli 2:6.

Patnáctka se představila na Premier Cupu

1.května » SFC Opava
Redakce - O P A V A - Před nedávnem se v tréninkovém centru pražské Sparty na Strahově uskutečnil prestižní turnaj určený starším žákům kategorie U-15 s názvem Premier Cup. Poprvé v historii klubu se na něj kvalifikovala také naše patnáctka. I pře...

Tato informační stránka o Radovana Moronga zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radovana Moronga" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes