15
new stories - click to show

Motormix

Description:

Motormix - auta, závody, offoad, rallye, moto, trucky, dakar, okruhy, vrchy

URL:

http://www.motormix.cz/

Catalog:

Sport → Motosport

Publishes:

2.1 items/day

Desátá etapa Rallye Dakar: Macík znovu kraloval kamionům,…

16.January
Martinu Macíkovi se v desáté etapě Rallye Dakar opět podařilo vyhrát hodnocení kamionů. Josef Macháček se udržel na čele průběžného pořadí lehkých prototypů.

Devátá etapa Rallye Dakar: Macík vyhrál mezi kamiony,…

15.January
Martinu Macíkovi se podařilo v deváté etapě letošního ročníku Rallye Dakar ovládnout hodnocení kamionů. Josef Macháček se zase posunul do celkového vedení kategorie lehkých prototypů.

Osmá etapa Rallye Dakar: Macháček povyskočil na druhé místo

15.January
V osmé etapě Rallye Dakar se z českých jezdců dařilo nejvíce Josefu Macháčkovi. Jezdec stáje Buggyra Zero Mileage Racing skončil mezi lehkými prototypy druhý a na stejnou pozici povyskočil i v průběžném pořadí.

Nejdražší závodní auta světa na okruzích neuvidíte.…

15.January
Nenechte se mýlit. Nejdražší závodní vozy nejsou ty, které se právě prohánějí po závodních okruzích. Naopak, cenovým mapám kralují veteráni. Samozřejmě (v téměř) dokonalém stavu a patřičně atraktivní historií.

Vzpomínky na Monaco Historique 2004: Když Stirling Moss…

15.January
Koncem minulého tisíciletí měl monacký autoklub ACM nápad: Darovat knížeti, tomuto dlouholetému fandovi motorů, historický podnik, který by znázorňoval jakési ohlédnutí po dějinách závodů v knížectví. Tento jednorázový event se stal takovým úspěchem…

Od zelenáče po vítězící hvězdu. To je devět Dakarů Martina…

14.January
Zanořte se spolu s námi do závodní historie čerstvého dvojnásobného vítěze etapy na Rallye Dakar Martian Macíka mladšího.

Sedmá etapa Rallye Dakar: Macháček i Klymčiw třetí

13.January
V sedmé etapě letošního ročníku Rallye Dakar se z Čechů vedlo nejvíce Ondřeji Klymčiwovi a Josefu Macháčkovi. Oba skončili na třetím místě.

WSBK 2021 se rozroste o mladého brněnského závodníka Petra…

12.January
Nově bude startovat ve třídě Supersport300 Petr Svoboda s Yamahou R3. S týmem spolupracuje třetí sezónu a po loňských výsledcích dostane možnost reprezentovat nejen tým, ale i český motocyklový sport na úrovni mistrovství světa. Svoboda vloni ukázal…

Motoskijöring zatím čeká na sníh. Plány hatí také covid

11.January
Fandové i pořadatelé závodů musí doufat, že se situace brzy zlepší a dojde k uvolnění současných hygienických opatření. I když to tak zatím spíše nevypadá…. „Musíme počkat, až dojde k vyhlášení takového stupně, který nám dovolí pořádat závody tak…

Sbohem, Afričane. Dakar zasáhla zpráva o smrti legendy

10.January
Neskutečný bojovník, rovný chlap. Bivak Dakaru se dnes zahalil do smutku. Z Paříže dorazila zpráva o úmrtí Huberta Auriola. Trojnásobného vítěze soutěže i jejího dlouholetého ředitele.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes