Fota No

Vztahuje se k

FOTO No to je sranda. Ale Bohuslav Sobotka se smát nebude

Šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl se na svém facebookovém profilu vyjádřil k advokátovi a příteli Bohuslava Sobotky (ČSSD) Radku Pokornému.

Fotoreport: Soběslavské slavnosti Rožmberské 2017

25.září » Soběslav
V sobotu 16. 9. jsme se po roce opět vrátili do dob rožmberských a připomněli si svatbu Viléma z Rožmberka a Polyxeny z Pernštejna. Urozený pár byl i v Soběslavi oddán arcibiskupem Martinem Medkem z Mohelnice, mužem, za jehož přítomnosti složil no...

Spartak porazil Přeštice

25.září » Soběslav
Druhý zářijový zápas na domácím hřišti, který se odehrál 23. září, FK Spartak Soběslav opět vyhrál. První gól dal ve 28. minutě Pavel Nohava, který se po hodině hry postaral také o gól druhý.

Soběslaváci se v pátek loučili s létem

28.srpna » Soběslav
Konec srpna je již za dveřmi a s ním i konec letních prázdnin. Astronomické léto sice ještě neskončilo, někteří se ale symbolicky již rozloučili. V pátek 25. 8. jim k tomu zahrál písničkář Fabián Berka s kapelami No Foto, OVOCE a Náhodný Výběr.

FOTO No tedy: Toto někdo načmáral v Praze o Angele Merkelové

14.září » ParlamentniListy.cz
Nevídaný projev vandalství zaznamenal ve vagónu pražského metra fotoreportér serveru ParlamentníListy.cz. Německá kancléřka Angela Merkelová je zde zachycena vskutku nelichotivě.
Miloslav Ransdorf - Poslanec Evropského parlamentu
Jaroslav Foldyna - poslanec za ČSSD
Aneta Langerová - Česká zpěvačka
Miloš Zeman - Prezident ČR
Panna Marie - Matka Ježíšova

Tato informační stránka o Fota No zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Fota No" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes