Ivana Noble

Vztahuje se k

Česká křesťanská akademie zve na přednášku o fundamentalismu

5.června » Mladá Boleslav
Česká křesťanská akademie v Mladé Boleslavi vás zve na přednášku Ivany Noble pod názvem O fundamentalismu. Akce se koná ve čtvrtek 8. června od 19 hodin ve sboru Českobratrské církve evangelické v Husově ulici 199/15 v Mladé Boleslavi.

Rozpustily se nám pevné vztahy a hodnoty

8.března » Rádio Proglas
V kostele Panny Marie Sněžné probíhají od roku 2015 přednášky v rámci cyklu Člověk v dialogu. Na téma Dialog jako společná cesta do nové duchovní krajiny zde večer bude hovořit teoložka a farářka Československé církve husitské Ivana Noble.

Všimli jsme si - Únorový magazín

2.února » Rádio Proglas
Rozhovor s prefektem vatikánského sekretariátu pro komunikaci Dariem Viganem, reportáž z Pochodu pro Aleppo či ohlédnutí za oslavám Dne zasvěceného života přineseme v prvním únorovém vydání pořadu Všimli jsme si. Vysíláme ho v pátek 3. února 2017 ...

Teologie po Osvětimi - jak odpovídá na otázku, kde byl Bůh?

27.ledna » Rádio Proglas
V souvislosti s dnešní památkou obětí holokaustu jsme hovořili s teoložkou Ivanou Noble o tom, jak se křesťanští myslitelé vyrovnávají s otázkami, kde byl Bůh a jak mohl dopustit nelidské jednání v nacistických vyhlazovacích táborech.

Půst i radost jsou mnohem fyzičtější, popisuje pravoslavné Velikonoce teoložka

28.března » ČRo Leonardo
V čem se liší oslavy velikonočních svátků v západním a východním křesťanství? A jak se liší jejich chápání i teologická východiska?

Tato informační stránka o Ivana Noble zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ivana Noble" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes