Jakub Noha

Vztahuje se k

Pražská klubová scéna koncem června: Kamil Střihavka, Laco Déczi a Yo Yo Band

25.června » Náš REGION
Prázdniny jsou za rohem, dovolené jakbysmet. Malostranská Beseda bude měsíc zavřená, Balbínka čtrnáct dní, Kaštan a Slamník celé léto. Takže jestli chcete ještě trochu muziky, je tu poslední příležitost!

Karel Sýs se dočkal obhajoby v rádiu. Od koho? Přece od spojence komunistů

6.června » Svobodné fórum
Český rozhlas Plus v pořadu Dnešní plus z 31. 5. 2018 vysílal rozhovor se šéfredaktorem stanice Vltava Petrem Fischerem a předsedou Svazu českých a slovenských spisovatelů Lubomírem Brožkem na téma „Zaslouží si básník Karel Sýs vyznamenání?“ A byl...

Plzeňský Cop v Uhříněvsi

27.března » FOLKtime
Jediný dubnový, nejen pražský, koncert plzeňského Copu se uskuteční v Divadle U22 v Praze Uhříněvsi 25. dubna od 19,30. Divadlo U22 není úplně známou scénou, ale už zde hráli např. Robert Křesťan s Druhou Trávou, Hop Trop, Hradišťan Jury Pavlici n...

Slyšte, lidé! – Jakub Noha nejen z koncertů

17.března » Rádio Proglas
Dva boxy obsahující celkem 8 CD mapují hudební dráhu písničkáře Jakuba Nohy od 80. let téměř do současnosti. Jedno CD obsahuje reedici gramofonové desky Popelka jde na ples z roku 1991, šest disků obsahuje dosud nevydané koncertní nahrávky a posle...

Komplex: Lumbersexuál Justin Timberlake působí na nové desce jako Ferda Mravenec

7.února » RadioWave
Třetí díl hudebně kritického pořadu Komplex byl především o flanelu, vyprázdněném popu a nešikovných tanečních kreacích Justina Timberlakea. Pozvání přijala Hana Slívová z Aktuálně.cz, jedna z největších odbornic na český folk a ztraceného a nalez...

Ve Skvrňanech se koncertuje mezi knihami

19.ledna » Novinky.cz
I v roce 2018 se mohou hudební příznivci těšit na sérii Koncerty mezi knihami. Obvodní knihovna v plzeňské městské části Skvrňany připravuje vystoupení známých i méně známých hudebníků. Na koho se můžete těšit?

Jakub Noha – soutěž o box 8 CD

14.ledna » Rádio Proglas
Hudební vydavatelství Indies Scope vydalo kolekci 8 CD s většinou dosud nevydanými nahrávkami písničkáře Jakuba Nohy. O celý komplet můžete soutěžit do 22. ledna 2018.

Praha bez kondomu. Velký archivní set zjednává satisfakci neklidným písním Jakuba Nohy

8.ledna » Bleskově.cz
Jakubu Nohovi je osmašedesát a napadá nás tucet autorských hudebníků jeho generace, jimž by se už také mělo důkladně a odpovědně uklidit v archivech.

Co vše už ušel Jakub Noha? Písničkář koncertuje na osmi albech

28.prosince » ČT24
Písničkář, skladatel a básník Jakub Noha rekapituluje svou dosavadní hudební tvorbu. V reedici vydal své zásadní nahrávky přelomových koncertů, doplněné o hudební rarity. Nohovo ohlížení se vešlo na osm alb rozdělených do dvou boxů.

RECENZE: Dluh splacený Jakubu Nohovi

22.prosince » Novinky.cz
Svébytný hudebník a autor písní Jakub Noha se dočkal podobného velkorysého kompletu nahrávek jako loni Oldřich Janota. Však osudy Janoty a Nohy mají styčné body, koncem 70. let spolu hráli v kapele Pentagram.
Marián Varga - Slovenský muzikant a skladatel
Jaroslav Hutka - Český folkový hudebník, skladatel a písničkář

Tato informační stránka o Jakub Noha zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jakub Noha" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes