Radoslav Nop

Vztahuje se k

Ženy ho ženou životem – 6. epizoda

14.února » blog.idnes.cz
V páté epizodě vstoupila do děje Marie Bergerová, redakční sekretářka týdeníku Brána, co projevila velkou starost o „svého šéfa“ Radka Nopa. Ukázalo se také, že Marie dobře zná Andy Baronovou a Nopa před ní všemožně varovala.

Ženy ho ženou životem – 5. epizoda

13.února » blog.idnes.cz
Ve čtvrté epizodě přemítala Marta Knížková, jak zabránit vztahu Radka Nopa a Anděly Baronové a jak mít je nadále oba pro sebe. Potom se s Andělou chytila do křížku, zatímco Nop pracoval, opíjel se a dumal v redakci o své situaci.

Ženy ho ženou životem – 4. epizoda

13.února » blog.idnes.cz
Ve třetí epizodě Andy Baronová navštívila Radka Nopa v redakci Brány a překvapivě se tam setkala se Sylvou Kocourovou, kterou znala z bývalé redakce. Když Andy odešla, Kocourová a Nop se o ní opět přeli a Nop pak četl její úvahu.

Ženy ho ženou životem – 2. epizoda

10.února » blog.idnes.cz
V první epizodě se v ateliéru bohaté malířky Marty Knížkové, co je také jeho občasnou přítelkyní a matkou jejich dcery, seznámil novinář Radoslav Nop s krásnou vyzývavou modelkou Andělou Baronovou a spatřil v ní anděla inspirace.

Ženy ho ženou životem – 1. epizoda

10.února » blog.idnes.cz
Pod názvem „Ženy ho ženou životem“ a v upravené podobě obnovuji dříve stažený seriál epizod ze života mezi ženami osamělého novináře místního týdeníku, co se odehrávají krátce po velké povodni v roce 1997 na Moravě.

Vyříkat si to chlapsky, na férovku (povídka)

5.února » blog.idnes.cz
Pavel Savel zamířil za šéfredaktorem Radoslavem Nopem s jasným cílem promluvit s ním coby zástupce zbytku redakce o jeho chování v poslední době, tedy hlavně o jeho pití, které ovlivňuje Nopovo jednání pomalu neúnosně.

Zděsila se, že na něj dostala chuť (povídka)

23.listopadu » blog.idnes.cz
Radoslav Nop, ten mizernej šéfredaktor plátku Brána, je asi pěknej zmetek; mínila Světlanka Mourková. Ten dojmem v ní vyvolalo aspoň vyprávění její matky. Snad právě proto jí ale nešel z hlavy a chtěla zjistit, co za tím vězí.

V obraze byla, jen se ostýchala (povídka)

28.června » blog.idnes.cz
Radek Nop sice přikývl své dceři, že jí může dát pět tisíc, aniž by to pocítil, ale v šuplíku mu teď zůstaly už jen tři stovky a ve skříni v láhvi čtyři deci kořalky. Nezbývalo, než zavolat ekonomce redakce Dobromile Martinů.

Ne anděl, ale mladá žena, co ví své (povídka)

26.června » blog.idnes.cz
Mladá redaktorka Michaela Ryšenovská zaklepala nejistě na dveře kanceláře Radoslava Nopa, protože měla docela velkou trému a nevěděla, jak mu vlastně řekne, co mu hodlá sdělit. On však stejně její zaklepání poznal.

Za slib výletu otočila na pětníku (povídka)

26.června » blog.idnes.cz
Světlana Mourková nemohla spolknout, co jí Radek Nop provedl na redakční poradě, ač se upřímně snažila. Jakým právem se mnou tak jedná?“ ptala se v duchu. Zaútočila na svého šéfa, sotva vstoupila do jeho kanceláře.

Inspirovala ho k něčemu jinému (povídka)

26.června » blog.idnes.cz
Před redakční poradou, při níž Radoslav Nop urazil a ponížil svou bývalou šéfku a nyní podřízenou Světlanu Mourkovou, seděl kolem deváté večer ve své kanceláři v absolutní deziluzi a s nechutí k jakékoli činnosti.

Byl pro ni opravdu šéfem (povídka)

24.června » blog.idnes.cz
Jako obvykle přišla Marie Bergerová do redakce první, když nepočítala šéfa, neboť ten tu bydlel. Jako většinou seděl i dnes už u stolu a pracoval na počítači. Pozdravila a usmála se na něj mile, aby měl trochu radosti do života.

Tato informační stránka o Radoslav Nop zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radoslav Nop" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes