Dean Norris

Vztahuje se k

Better Call Saul: Která ze známých postav se objeví ve čtvrté řadě?

6.června » Edna.cz
Seriál Breaking Bad uvedl řadu zajímavých postav, které bychom rádi viděli i v Better Call Saul . Kdo by se mohl ve čtvrté řadě objevit?

Recenze: Přání smrti (2018) – Když Bruce Willis bere zákon do vlastních rukou

9.března » NaFilmu.cz
Do kin vstupuje nejnovější počin režiséra, herce a scénáristy Eliho Rotha, Tarantinova chráněnce, stojícího za oběma díly „kultovního“ guilty pleasure hororu Hostel, či Nebezpečným pokušením s Keanu Reevesem v hlavní roli. Jak si filmový tvůrce, p...

The Big Bang Theory: Dočkáme se dalších návratů hostujících herců

12.listopadu » Edna.cz
V novém týdnu se můžeme těšit na další dvě známé tváře. John Ross Bowie si znovu zahostuje jako Barry Kripke a Dean Norris si zopakuje roli plukovníka Richarda Williamse. A aby novinek nebylo málo, o týden později se vrátí Zack (Brian Thomas Smith).

Edna novinky: Edňácké tipy na červen: Fůra letních novinek v čele s netflixovkami

1.června » Edna.cz
V červnu bude většina z nás dohánět to, co přes rok nestihla, ale přesto nás nečeká mrtvý měsíc. Ne televizní obrazovky zavítá Naomi Watts, vrátí se Dean Norris a čeká nás seriálová Mlha .

Vincent D’Onofrio si zahraje s Brucem Willisem v novém Přání smrti

30.srpna » Kinobox.cz
Bruce Willis nemá nejlepší období a některé jeho budoucí projekty naznačují, že hodlá své věrné fanoušky trápit i v následujících letech. Přání smrti naštěstí není ten případ. Remake akční klasiky bere studio vážně, slibuje si novou úspěšnou...
Penélope Cruz - Španělská herečka
Cameron Diaz - Americká herečka
Bruce Willis - Německo-americký herec
Brad Pitt - Americký filmový herec

Tato informační stránka o Dean Norris zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dean Norris" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes