Myrtle North

Vztahuje se k

Hrůza jako v Liberci: Chlapce (12) přisál odtok bazénu. Pod vodou byl 9 minut, ale přežil!

26.dubna » Blesk.cz
Drsný boj o záchranu života se strhl v bazénu Avista Resortu v North Myrtle Beach v Jižní Karolíně. Dvanáctiletého chlapce tam přisál odtok, který ho uvěznil pod vodou. Dítě mělo štěstí, že tragédii viděli svědci, kteří okamžitě přispěchali na pomoc.

Chlapec uvízl v bazénu a seděl pod vodou více než 9 minut

26.dubna » ZprávyExtra.cz
North Myrtle Beach (Svět) – Dvanáctiletý chlapec uvízl v odtokové trubce bazénu a seděl pod vodou po dobu 9 minut a 18 sekund. K incidentu došlo 19. března v North Myrtle Beach, ale video bylo zveřejněno teprve tento týden, informuje agentura ABC....

Chlapec uvízl v bazénu a seděl pod vodou více než 9 minut

Dvanáctiletý chlapec uvízl v odtokové trubce bazénu a seděl pod vodou po dobu 9 minut a 18 sekund. K incidentu došlo 19. března v North Myrtle Beach, ale video bylo zveřejněno teprve tento týden, informuje agentura ABC.

Chlapce nasál odtok v bazénu. Pod vodou byl dlouhé minuty. VIDEO

25.dubna » tn.cz
Na veřejnost proniklo mrazivé video zachycující zoufalou záchranu dvanáctiletého chlapce, kterého nasálo potrubí v divoké řece. Hoch strávil pod hladinou přibližně devět minut, přesto díky pohotovosti svědků přežil.

Tato informační stránka o Myrtle North zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Myrtle North" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes