Chris Norton

Vztahuje se k

Lékaři tvrdili, že už se nikdy nepostaví na nohy. Pro svou nevěstu si k oltáři ale dojít dokázal

8.června » Blesk pro ženy.cz
Šance, že se mladý sportovec znovu postaví na nohy, byla skoro nulová. Zázraky se ale dějí! Co vášnivému fotbalistovi pomohlo k tomu, aby se nevzdával a pokusil se žít plnohodnotný život i přes obrovské zdravotní následky? Jeho životní láska!

Lékaři tvrdili, že už se nikdy nepostaví na nohy. Pro svoji nevěstu si k oltáři ale dojít dokázal

8.června » Blesk pro ženy.cz
Šance, že se mladý sportovec znovu postaví na nohy byla skoro nulová. Zázraky se ale dějí! Co vášnivému fotbalistovi pomohlo k tomu, aby se nevzdával a pokusil se žít plnohodnotný život i přes obrovské zdravotní následky? Jeho životní láska!

Ochrnutý mladík toužil projít na svatbě uličkou. Povedlo se! VIDEO

27.dubna » tn.cz
Dvě stovky hostů se staly svědky neskutečného momentu, kdy se paralyzovaný mladík zvedl a prošel uličkou na vlastní svatbě. Podpírala ho novomanželka, která také strávila uplynulá léta tréninkem s partnerem. Chris totiž nevěřil, že něco tak skvělé...

Garance Doré o lásce, stylu a životě

25.června » Marie Claire
Před dvaačtyřiceti lety se narodila na Korsice. Začínala jako ilustrátorka, později se naučila i fotit. Začala blogovat na Atelier Doré (předtím Garance Doré), a to od roku 2006. Ve svých dvaceti letech se odstěhovala do Paříže, ve třiceti do New ...
Fotbal - Míčový sport

Tato informační stránka o Chris Norton zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Chris Norton" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes