Anthony Noto

Vztahuje se k

Provozní ředitel sociální sítě Twitter rezignoval

23.ledna » Akcie.cz
Provozní ředitel společnosti Twitter, Anthony Noto, rezignoval, aby se mohl ujmout postu výkonného ředitele společnosti Social finance.brbrpOdchod „muže číslo dva“ zasáhnul Twitter uprostřed snah o obrat vývoje společnosti. Od silných

Akcie Twitter klesají na premarketu o 3,6% kvůli odchodu provozního ředitele

23.ledna » Web4Trader
Provozní ředitel společnosti Twitter Anthony Noto rezignoval na svou pozici ve firmě. Chce přijmout pozici výkonného ředitele v jiné společnosti. Akcie Twitter klesají v reakci na zprávu o 3,6%.

Twitter bude propouštět. Růst tržeb firmy výrazně zpomalil

27.října » Novinky.cz
Internetová společnost Twitter propustí zhruba devět procent zaměstnanců po celém světě, tedy asi 350 lidí. Informovala o tom AP. Růst tržeb společnost ve třetím čtvrtletí zpomalil a nenaplnily se ani naděje na prodej firmy, která doposud nikdy ne...

Tržby Twitteru překonaly očekávání. Firma ale zůstala ve ztrátě a propustí téměř desetinu lidí

27.října » iHNed.cz
Twitter překonal růstem tržeb i počtu uživatelů očekávání analytiků. Podařilo se i snížit ztrátu, v příštím roce chce firma dokonce vykázat zisk. Akcie po zveřejnění výsledků posilují.
Jennifer Lopez - Americká herečka, zpěvačka

Tato informační stránka o Anthony Noto zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Anthony Noto" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes