Miroslava Nová

Vztahuje se k

Kameny a obrazy

10.ledna » Plzeň.cz
Galerie Evropského domu v Plzni otevřela výstavu Mirka Nová / David Šlajs – kameny / obrazy. Představuje výběr z aktuální tvorby dvou umělců různých generací, které kromě přátelství spojuje spontánní přístup k pojetí uměleckého díla. Miroslava Nov...

Dva břehy řeky Léthé – Cháronovo poselství

17.června » Plzeň.cz
V Sýpce Klenová na Klatovsku se právě uskutečnila vernisáž výstavy Dva břehy řeky Léthé / Charonovo poselství. Jedná se o ojedinělou retrospektivní prezentaci děl skupiny plzeňských umělců, jež ovlivňovala a ovlivňuje umělecký výtvarný život západ...

První fázi EET spustí za tři měsíce. Tohle musí podnikatelé udělat

5.září » MoneyMAG.cz
Od prvního září si mohou podnikatelé na finančních úřadech vyzvedávat přihlašovací údaje potřebné k elektronické evidenci tržeb. Hospodští a hoteliéři je budou potřebovat od prvního prosince. Zatím o ně ale moc velký zájem není.

První fáze EET za 3 měsíce: co musí podnikatelé udělat

3.září » Kurzy.cz
Tři měsíce. Tolik zbývá do spuštění elektronické evidence tržeb pro restaurace, bary, kavárny, hotely nebo penziony. Před 1. prosincem už by měli mít požádáno o vydání autentizačních údajů.

Tato informační stránka o Miroslava Nová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miroslava Nová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes