Kateřina Němcová Nova

Vztahuje se k

Blonďatá moderátorka Novy se bude vdávat! Krásná maminka žádost o ruku nečekala

27.června » Blesk.cz
To si takhle vyrazíte k moři a vrátíte se zasnoubená. Přesně to se stalo blonďaté moderátorce počasí na Nově Kateřině Němcové.

Nejmenší česká rosnička se bude vdávat: Novácká kráska se pochlubila zásnubním prstýnkem

27.června » Super.cz
Se svým přítelem, fotbalistou Miroslavem Podrazkým, vychovává moderátorka počasí TV Nova Kateřina Němcová devítiměsíční dcerku. Bylo tedy jen otázkou času, kdy přijde i žádost o ruku. Tou se nyní drobná blondýnka pochlubila.

Rosnička na mateřské Kateřina Němcová šokuje: S počasím končím, chci zkusit něco jiného

13.dubna » Super.cz
Půvabná moderátorka počasí TV Nova Kateřina Němcová (27) šokovala na sociální síti své fanoušky tím, že se po mateřské k moderování televizní relace už vrátit nehodlá. „Ono je to tak, že jsme pořád s televizí v úzkém kontaktu a bavíme se o další s...

Která sexy blondýna nakonec vyhraje?

5.března » NašeHvězdy.cz
Jedna je na obrazovkách už skoro 20 let. Druhá se teprve pokouší prosadit! Známé moderátorce Lucii Borhyové (39) začíná šlapat na paty o téměř generaci mladší konkurentka, vnadná sexy kráska Eva Perkausová (23), která se má stát hvězdou televizníc...

Těhotná rosnička Kateřina Němcová: Co se stalo na Nově, že jsme všechny těhotné?

16.srpna » Biják.cz
Zanedlouho porodí i rosnička televize Nova Kateřina Němcová. Co se stalo, že je na Nově a obecně v českém showbyznysu tolik těhulí? Podívejte se na video!

Tato informační stránka o Kateřina Němcová Nova zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kateřina Němcová Nova" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes