Ruda Nová

Vztahuje se k

Ve Vratislavicích vzniká nový park. Prolézačky i gril budou za plotem

21.března » iDNES.cz
V libereckých Vratislavicích vzniká nový park. Vyrůstá na louce mezi domovem důchodců Marta a Rušičkou v bezprostřední blízkosti sídliště Nové Vratislavice. Další články k tématu: Gril, mola, prolézačky. Pustá louka ve Vratislavicích se promění v ...

Ve Vratislavicích vzniká nový park. Prolézačky i gril budou za plotem

21.března » iRegiony Impuls
V libereckých Vratislavicích vzniká nový park. Vyrůstá na louce mezi domovem důchodců Marta a Rušičkou v bezprostřední blízkosti sídliště Nové Vratislavice.

Ve Vratislavicích se bojí nového sídliště

6.října » Liberecký deník
Vratislavice nad Nisou – Vznikne ve Vratislavicích mezi rodinnými domky sídliště? Místní se obávají, že ano. Louka u Sladovnické ulice je připravena k prodeji a podle územní studie je možné zde kromě rodinných a řadových domů postavit i dva třípat...

Japonská školka má zpoždění. Padesát dětí se nepodařilo umístit

12.září » Liberecký deník
Vratislavice nad Nisou – Už teď měly finišovat práce na stavbě nové školky ve Vratislavicích. Jak to ale vypadá, dočkají se jí obyvatelé Nové Rudy až příští rok. Do nepříjemné situace se tak dostali rodiče padesáti dětí, které se nepodařilo umístit.

Grilování i sport. Vratislavice budou mít nový park

1.února » Liberecký deník
Vratislavice nad Nisou - Nový park, kam si budou moci lidé jít zasportovat, ugrilovat něco dobrého nebo jen tak strávit příjemné odpoledne s dětmi uprostřed zeleně, plánují Vratislavice nad Nisou.

Advent a Vánoce v Jizerských horách

5.prosince » Frýdlant
Sváteční vánoční čas je obdobím, kdy je nám dáno zpomalit a rozjímat. Prožijte ho třeba návštěvou bohoslužby či betléma.

Pravopis na pětku. V Liberci je Mlsnej Kocour i ulice České Mládeže

6.listopadu » iDNES.cz
To by bylo pětek, kdyby učitelé češtiny známkovali všechny, kdo v názvech svých firem nebo v adresách museli volit mezi velkými a malými písmeny. Pravopisné chyby zaplevelují vysokou měrou hlavně internet. Další články k tématu: Češtinu zasáhla ep...

Pravopis na pětku. V Liberci je Mlsnej Kocour i ulice České Mládeže

6.listopadu » iRegiony Impuls
To by bylo pětek, kdyby učitelé češtiny známkovali všechny, kdo v názvech svých firem nebo v adresách museli volit mezi velkými a malými písmeny. Pravopisné chyby zaplevelují vysokou měrou hlavně internet.

DENNÍ DŮM, NOČNÍ DŮM

Při čtení, a věřím, že i při psaní, knih Olgy Tokarczuk, je převažující emocí soucit. Není to ani melancholie, ani smutek, ani deprese, je to schopnost hlubokého soucitu s lidmi, s krajinou, zvířaty a dokonce i Bohem. Olga Tokarczuková vysoko vyčn...
Pavel Rychetský - Předseda Ústavního soudu
Edvard Beneš - Druhý československý prezident

Tato informační stránka o Ruda Nová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ruda Nová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes