Michaela Šmídová Nova

Vztahuje se k

5 tipů na víkend: Zaběhněte si závod a ochutnejte africké delikatesy

13.července » Koule.cz
Run Tour Olomouc. Pro aktivní sportovce je připravený běžecký závod v Olomouci s tratěmi dlouhými 5 a 10 kilometrů. Závod se poběží v sobotu a můžete tam potkat i některé známé tváře. Ambasadory se tentokrát staly moderátorka televize Nova Michael...

VIDEO: Krásná moderátorka Novy se ve 4. měsíci těhotenství vdala: Podívejte se, jak to nevěstě slušelo

4.června » Super.cz
To jsou novinky! Moderátorka a politická reportérka televize Nova Michaela Šmídová se o víkendu provdala. Teď už je z ní paní Indráková. Veselku chtěla krásná blondýnka co nejdéle utajit, a to z jediného důvodu, čeká svého prvního potomka. „Jsem a...

Krásná moderátorka Televizních novin se vdala! A rovnou oznámila těhotenství!

4.června » Blesk.cz
Moderátorka a politická reportérka televize Nova Michaela Šmídová se o víkendu vdala a stala se z ní paní Indráková! O tajné svatbě dopředu nemluvila prý z jediného důvodu - už je totiž i těhotná!

Reportérka a moderátorka TV Nova Michaela Šmídová se vdala a čeká miminko!

4.června » eXtra.cz
Diváci televize Nova ji znají jako Michaelu Šmídovou. Od víkendu ale bude užívat příjmení Indráková. Sympatická moderátorka a politická reportérka se totiž vdala. "Na svatbě jsem oznámila, že čekáme miminko," uvedla pro eXtra.cz.

"Kačenka se rozešla s přítelem," prozradil Zeman! Mluvil o vnoučeti

24.dubna » tn.cz
Kateřina Zemanová se zřejmě rozešla s americkým přítelem, který v Lánech dokonce trávil Vánoce. Prozradil to prezident v exkluzivním rozhovoru pro TV Nova. A promluvil také o tom, jak se těší na vnoučata a jestli se jich dočká v dohledné době.

Krásná moderátorka měla pracovat v Bruselu. Nyní je ráda, že se rozhodla jinak

3.února » Expres.cz
Další články k tématu: Reportérka, která obvinila přítele z mlácení, porodila: Dceru pojmenovala podle pohádkové postavy! Dětská hvězda pověsila herectví na hřebík, stala se z ní reportérka ČT Další, co se chce proslavit ve světě: Reportérka v pří...

Podívejte se na fotogalerii z tiskové konference Novy

31.ledna » RadioTV
Skupina Nova dnes představila programové novinky pro jarní období roku 2017. Vedle očekávaných titulů se objevily programové informace k oživeným tematickým stanicím Novy. Přinášíme první fotografie přímo z místa.

Tato informační stránka o Michaela Šmídová Nova zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michaela Šmídová Nova" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes