Čeněk Novák

Vztahuje se k

Na Brod se znovu nezadařilo. Nepomohly ani úprky na branku

17.prosince » Jihočeské týdeníky
TÁBOR - Poslední domácí předvánoční duel sehráli druholigové hokejisté HC Tábor proti Havlíčkovu Brodu. Přímý souboj o první místo si nenechalo ujít přes 2 000 diváků, věrnost tak vypověděla jen kostka nad ledem, čas se tedy musel měřit ručně na s...

Kvalifikace o WSM Ligu startuje, Valaši míří do Kotliny, kde vyzvou Havlíčkův Brod

1.dubna » VHK Vsetín
Jan Tajzler - Vsetínští fanoušci již netrpělivě vyhlíží start nového pracovního týdne. Hned v pondělí totiž odstartuje kvalifikace o WSM Ligu, ve které tentokrát už Vsetín chybět nebude. Valaši vyrazí k prvnímu boji na Vysočinu, konkrétně do Havlí...

Hokej na Vysočině: Stoprocentně úspěšní byli jen hráči Brodu

9.ledna » iDNES.cz
Jediným hokejovým týmem z Vysočiny, který o víkendu dokázal vyhrát za tři body, byl druholigový Havlíčkův Brod. Na domácím ledě porazil v souboji dvou regionálních soupeřů Moravské Budějovice 5:2.

Recept na havlíčkobrodský úspěch? Pusa od kolegy a střelecká chuť

27.února » iDNES.cz
Celý tým shromážděný kolem brankáře se hecuje před začátkem zápasu. Na první pohled nic neobvyklého. Jenže pak k brodskému gólmanovi Čeňku Novákovi přijel kolega Jiří Zvolánek a kromě povzbudivých slov přidal i polibek na horní část helmy.

Tato informační stránka o Čeněk Novák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Čeněk Novák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes