George Novák

Vztahuje se k

V novém Fulghumovi se podíváme i do Prahy

Světoznámý americký autor s českými kořeny nám poprvé přináší dlouho slibovanou knihu z českého prostředí. Hlavním hrdinou novinky Roberta Fulghuma je George Novak, rodák z amerického Texasu, který zavítá do Prahy, aby pátral po svých příbuzných. ...

Nové knihy: Fulghum, Miketa, Górecki, Bennetts i Neurathová

6.října » Novinky.cz
Fulghum s novou prózou inspirovanou Českem, pohled na japonský komiks, Putinovu politiku, země jako Ázerbájdžán, Gruzie a Arménie i na moderní technologie. A samozřejmě detektivky, audiokniha i komiks.

RECENZE: Spisovatel Robert Fulghum a hledání rodových kořenů George Novaka

2.října » Novinky.cz
Po desetiletých úvahách, jak a o čem napsat prózu z českého prostředí, nabízí Robert Fulghum knihu Opravář osudů. A možno hned v úvodu říci, že se v ní projevil jako člověk citlivě vnímající specifika místního života.

Spisovatel Robert Fulghum: Nejvíc mě k vám lákají lidé

1.října » Novinky.cz
Opravář osudů, tak se jmenuje nová próza amerického spisovatele Roberta Fulghuma, v níž hraje velkou úlohu Praha a vůbec Česká republika. Naplnilo se konečně přání čtenářů i nakladatelství Argo. Jedním z motivů je návrat Čechoameričana George Nova...
Michal Hašek - Poslanec za ČSSD, hejtman Jihomoravského kraje

Tato informační stránka o George Novák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "George Novák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes