Blanka Nováková

Vztahuje se k

Koncertní ozvěny roku 2017

10.ledna » PhotoExtract.com
Výběr koncertních snímků z průběhu minulého roku doplněné o krátké komentáře, které snad vyjadřují i proč mě tyto snímky oslovily. Děkuji autorům za jejich podařené hudební fotografie a doufám, že jich bude v tomto roce více.

Altánek na Štěpánce opět oživí taneční večery

23.června » Mladá Boleslav
Skupina Salsa Mladá Boleslav organizuje i letos v létě taneční večery v hudebním altánku v lesoparku Štěpánka. První podvečerní tančírna se tu bude konat v pondělí 26. června od 18 hodin a zváni jsou všichni zájemci i z řad laické veřejnosti, kteř...

Výsledky březnového kola průběžné soutěže

3.dubna » DigiNeff
Téma bylo volné – jaro. Účast nikoli maximální – 224 prací. Porota se tentokrát trochu o první místa tahala a konečný výsledek po součtu bodů se poněkud liší od průběžného hodnocení. Ale ne zas tak moc. Na prvním místě je práce Voňavá od Blanky No...

Ze snů brilantní malířky Blanky Novákové vystupují zvířata

15.ledna » Trutnovinky
Pro vystavené obrazy je charakteristická především figurální malba ze světa zvířat a lidí. Ty ztvárňuje precizní hyperrealistickou malbou. A není divu. Je totiž absolventkou ateliéru malíře, profesora Zdeňka Berana, který měl v Uffu výstavu na zač...

Malířka Blanka Nováková se obrazy podělí o svůj sen

Trutnov - První letošní výstava v Galerii Uffo nese název Měla jsem sen. Tvorbu zde představí malířka Blanka Nováková, která je mimořádně vzácnou osobností na české výtvarné scéně, a to speciálně mezi umělkyněmi.

Cena hejtmana 2016 za záchranu života

8.ledna » Plzeň.cz
Každoročně vyhlašuje Plzeňský kraj Cenu hejtmana za záchranu života. Obyvatelé Plzeňského kraje mohou do 10. února zasílat na krajský úřad své nominace za rok 2016. Nominace na Cenu hejtmana Plzeňského kraje 2016 za záchranu života lze zasílat na ...

Rodinu Novákových stíhá krutý osud. Můžete jim pomoci i vy

6.listopadu » Plzeňský deník
Olomouc/Plzeň – S Matýskem Novákem si osud krutě zahrál ještě dříve, než přišel na svět. V době, kdy byl ještě v bříšku své maminky Blanky, postihla jejich rodinu tragédie.

Zpod auta koukaly sousedovi jen nohy

15.března » Plzeňský deník
Plzeň, Kokašice – Mezi lidmi, které minulý týden ocenil hejtman za záchranu života, jsou také ženy Hedvika Maroušková a Zuzana Hovorková. Loni v srpnu zachránili souseda, na kterého spadlo z heveru auto.

Čtveřice hrdinů zachránila životy, ocenil je hejtman

11.března » Region Plzeň
Zuzana Hovorková, Hedvika Maroušková, Blanka Nováková a Alois Stupka ve čtvrtek na Krajském úřadě Plzeňského kraje převzali od hejtmana Václava Šlajse Cenu hejtmana za záchranu života za rok 2015.

Zachránili druhému život, dostali za to cenu

11.března » Plzeňský deník
Plzeň – Alois Stupka, Blanka Nováková, Zuzana Hovorková a Hedvika Maroušková. Čtyři lidé, kteří v loňském roce zachránili život jinému člověku, včera převzali ocenění a šek na deset tisíc korun.

Hejtman Plzeňského kraje předal ocenění za záchranu života

11.března » plzeňskénovinky.cz
Hejtman Plzeňského kraje, Václav Šlajs, předal Ceny hejtmana za záchranu života 2015. Obyvatelé Plzeňského kraje mohli nominace posílat poštou nebo elektronicky.

Hejtman dnes ocenil tři ženy a jednoho muže. Každý z oceněných zachránil lidský život

10.března » Plzeňsko na dlani
Zuzana Hovorková, Hedvika Maroušková, Blanka Nováková a Alois Stupka se dnes dočkali z rukou krajského hejtmana ocenění za záchranu života. Slavnostní

Tato informační stránka o Blanka Nováková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Blanka Nováková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes