Zuzana Nováková

Vztahuje se k

Silnice v centru Hlinska bude tři dny uzavřená

5.července » prvnizpravy.cz
Od úterý 10.července do čtvrtka 12.července bude úplně uzavřena silnice I/34 v zastavěné obci Hlinsko v úseku od nároží Městského úřadu Hlinsko u Poděbradova náměstí k mostu přes řeku Chrudimku.

Dárci z Pardubicka věnovali neziskovkám přes 400 tisíc korun

12.června » pardubickénovinky.cz
V Pardubicích byl zahájen 7.ročník dobročinné Burzy filantropie. Hned při prvním setkání byl velký důvod k radosti.

Stavbaři řeší sesuv schodišťové zdi v Pardubicích

6.června » prvnizpravy.cz
Při výkopových pracích pro plynovou přípojku historických domů v Pardubicích na Příhrádku v pondělí stavbaře zaskočil sesuv části schodišťové zdi směrem do náměstí.

Zábranský odmítl reprezentaci: Je to obrovská čest, ale rozhodla rodina

25.dubna » Deník.cz
Byl žhavý kandidát na post nového kouče hokejové reprezentace společně se šéfem Plzně Martinem Strakou. Majitel a kouč mistrovské Komety Libor Zábranský uhranul český hokej dvěma extraligovými tituly svého klubu ve dvou letech. Nakonec však presti...

Německé hudební ceny Echo končí. Kvůli antisemitském skandálu s rapery

25.dubna » Deník.cz
Německý hudební průmysl skoncuje s hudebními cenami Echo. K tomuto kroku se rozhodl po letošním ročníku, v němž kategorii hip-hop vyhrálo album s antisemitiskými texty.

Indický guru dostal za znásilnění doživotí. Z dívky prý vyháněl zlé duchy

25.dubna » Deník.cz
Indický guru Ásaram Bapu, který má v Indii miliony následovníků, byl odsouzen k doživotnímu vězení za znásilnění šestnáctileté dívky. Dívku zneužil pod záminkou, že chce vyhnat z jejího těla zlé duchy. Proti rozsudku se chce odvolat.

Prazdroj hlásí historický rekord. Loni prodal přes 11 milionů hektolitrů piva

25.dubna » Deník.cz
Piva z Plzeňského Prazdroje se těší stále větší oblibě nejen doma, ale i v zahraničí. Celkové prodeje totiž loni přesáhly hranici 11 milionů hektolitrů piva, což představuje nejlepší výsledek v historii společnosti. V zahraničí pak pivovar prodal ...

Kontroly zákazu kouření: hygienici rozdali pokuty za 300 tisíc

25.dubna » Deník.cz
Hygienici ve všech krajích udělili v souvislosti s protikuřáckým zákonem do konce března pokuty za přibližně 300 tisíc korun. Kontrol bylo téměř 11 tisíc. Kromě hygieniků mohou dodržování nového zákona o ochraně zdraví před škodlivými účinky návyk...

Kellnerova PPF dokončila nákup plzeňské Škody Transportation

25.dubna » Deník.cz
Skupina PPF již dokončila nákup sta procent akcií strojírenské firmy Škoda Transportation včetně dalších aktiv souvisejících s její činností. Společnost také přistoupila k několika personálním změnám ve vedení společnosti. Funkci generálního ředit...

Senátní obvody se kvůli počtu obyvatel měnit nebudou, podepsal Zeman

25.dubna » Deník.cz
Hranice senátních volebních obvodů se už kvůli rozdílům v počtu jejich obyvatel měnit nebudou. Volební novelu, která to předpokládá, podepsal dnes prezident Miloš Zeman. O podpisu předlohy informoval Hrad.

Tato informační stránka o Zuzana Nováková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zuzana Nováková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes