Hedvika Novotná

Vztahuje se k

Vkusný a hravý interiér: Malý byt v panelovém domě

16.července » HOME
Když si interiérová designérka Hedvika Novotná navrhovala svůj vlastní byt, chtěla si splnit své dávné přání – pořídit si prosklenou koupelnu. Dalším krokem, který směřoval k vysněnému bydlení, byl otevřený a vzdušný prostor, ve kterém bude moci v...

Proměna velké malé garsonky

11.dubna » Living.cz
https://www.living.cz/wp-content/uploads/2018/04/6h5ibjn-640x360.jpg Majitelé této brněnské garsonky měli předem ušetřené jedno velké dilema. Nemuseli se trápit výběrem vhodného obrazu, protože to za ně vyřešili už projektanti domu. Umístili sem t...

Triky, jak zútulnit byt: Jak mají být dlouhé záclony a proč v obchodě sahat na věci?

23.října » Proženy.cz
Co dokáže vyvolat atmosféru domácké útulnosti? Největší roli hrají barvy, tvary, materiály a dekorace. Jako u všeho ale platí: musíte s nimi vhodně nakládat. Jak tedy dodat interiéru hřejivou pohodu a přitom to nepřehnat? Zeptali jsme se designérek.

V režii designérky: Tapety imitující dekorační omítku, nábytek i textilie z IKEA a netradiční kokedamy!

9.května » Prima-Living.cz
Čeká vás zařizování novostavby, a přitom vám schází inspirace? Rozhodně se vyplatí svěřit její interiér do rukou designérů, tak, jak to udělali v Křenovicích.

Majiteli se podařilo vměstnat celý domov do 27,46 m2. Omezený prostor garsonky prokoukl k nepoznání

4.května » Prima-Living.cz
Vměstnat do garsonky o rozloze 27,46 m2 celý svůj život není zrovna snadné. Avšak rozhodně ne nemožné. Majitel by rád namísto malého a neútulného bydlení získal moderní, harmonické a vzdušné, kde se bude cítit pohodlně a příjemně. Podařilo se? Pos...

Jen 33 metrů čtverečních a spousta požadavků. Do garsonky se nakonec vešlo všechno!

19.prosince » Proženy.cz
Garsonka v historické zástavbě prošla již několika rekonstrukcemi, které ale zničily celé její kouzlo. To se jí rozhodl navrátit současný majitel, který si ji však pravděpodobně užije až v důchodu.

Bydlení v paneláku pro dva dospělé: Jak dopadla proměna minibytu pro maminku a syna?

1.prosince » Proženy.cz
Často se mluví o tom, že v paneláku by ten či onen žít nechtěl. Jsou to ale zbytečné předsudky. Když si domov zařídíte chytře, bude se vám v něm krásně žít. I v betonu.

Garsonka se dvěma pracovnami? Neuvěříte, co se vešlo na 39 metrů čtverečních!

26.září » Proženy.cz
Brněnská garsonka okouzlila nové majitele hlavně klidnou lokalitou, v níž se nachází, a parádním výhledem z okna. Bylo třeba udělat pár změn a vyladit interiér, nyní tu ale manželům téměř nic nechybí.
No Name - Slovenská pop-rocková skupina
Miroslav Kalousek - Politik za TOP 09

Tato informační stránka o Hedvika Novotná zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Hedvika Novotná" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes