Ivana Novotná

Vztahuje se k

Projednají i výpověď nájmu k pozemku před Hotelem Bohemia

15.března » Chrudimský deník
Chrudim – Na programu příští schůze chrudimského zastupitelstva bude více než dvacet bodů. Debatu lze čekat třeba u návrhu na výpověď nájemní smlouvy prostoru před hotelem Bohemia společnosti Homa holding, která je v současné době nájemcem.

Děti adopcí pomáhají zvířatům i dětem v Africe

15.března » Chrudimský deník
Chrudimsko – Hned pro několik mateřských, základních i středních škol na okrese Chrudim je adopce zajímavým výchovným prostředkem.

Lady I Trio bude hostem dalšího jazzového večera ve vinárně chrudimského Muzea

19.února » novinychrudim
Ve středu 21. února v 19 hodin se koná další jazzový koncert ve vinárně chrudimského Muzea, během kterého vystoupí jazzové seskupení Lady I Trio. Lady Ivana a excelentní kytarista s basovým kytaristou „Lady Ivana“ přichází s projektem Lady I Trio....

Školky ruší plavání a další kroužky, nutí je k tomu školní inspekce

10.května » Hospodářské noviny
Mateřské školy by podle České školní inspekce neměly nabízet zájmové placené kroužky v době, kdy se děti mají společně vzdělávat. "Nadstandard" mohou poskytovat jen odpoledne, dopolední aktivity musí být pro všechny bezplatné. Problém je hlavně u ...
Jaromír Strnad - politik - ČSSD
Josef Řihák - Politik za ČSSD

Tato informační stránka o Ivana Novotná zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ivana Novotná" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes