Miroslava Novotná

Vztahuje se k

Policisté na Vysočině hledají třináctiletou dívku. Aktuálně by mohla být v Tachově

30.dubna » Jihlavská Drbna
Kriminalisté se obracejí na občany s žádostí o spolupráci při pátrání po pohřešované třináctileté Miroslavě Novotné. Nezletilá dívka má trvalé bydliště na Pelhřimovsku. Naposledy byla viděna svými blízkými příbuznými v pátek 27. dubna ráno. Když s...

Policie hledá Mirku (13) z Pelhřimova: Ujela přes 250 kilometrů a zmizela!

30.dubna » Blesk.cz
Slehla se po ní zem! Policie pátrá po třináctileté Miroslavě Novotné z Pelhřimovska. Rodina ji naposledy viděla v pátek 27. dubna ráno. Policisté zjistili, že už v pátek navštívila svého známého v Tachově, odkud druhý den odjela.

Mirka (13) přejela půl republiky a zmizela. Pomozte ji najít!

30.dubna » tn.cz
Policisté od soboty pátrají po třináctileté Miroslavě Novotné z Pelhřimovska. Dívka na konci minulého týdne odjela přes půl republiky na návštěvu kamaráda a pak se po ní slehla zem.

Sociální služby Šternberk oslavily 15. výročí založení

23.května » Šternberk
Ve středu 17. května se v Kulturním domě ve Šternberku konalo společenské odpoledne pro klienty a přátele organizace, a to u příležitosti 15. výročí od vzniku organizace Sociální služby Šternberk, p. o. v našem městě. Setkání se zúčastnilo více ne...
Jana Kroutilová - Tisková mluvčí
Tony Stark - Postava z amerického komiksového filmu

Tato informační stránka o Miroslava Novotná zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miroslava Novotná" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes