Šárka Novotná

Vztahuje se k

Velké seriálové comebacky: Proč se vrací Mulder i Gilmorova děvčata?

27.března » Tiscali.cz
Byly to velké hity 90. let i přelomu tisíciletí. Teď se vrací na televizní obrazovky, nebo do kin. Co za návratem kultovních hitovek stojí? A jde o dobrý nápad?

JSTE UNAVENÍ?! Poradíme, jaké spolehlivé cesty z vyčerpání existují...

24.března » Dáma.cz
Necítíte se ve své kůži, jste zimomřiví, bez nálady a energie cokoli řešit. Jenomže druhý den vás čekají povinnosti a „nemůžete si dovolit“ zůstat doma. Vzpomenete si na tabletky s vitaminy a pro podporu imunity, které máte v domácí lékárničce. Sn...

Vlak do stanice Minulost: Kulečník pro Hitlera a vymazaná vesnice

23.února » Tiscali.cz
Svérázná krása, pozůstatky komplikované historie, ale i pěkná příroda a k životu se probouzející památky. To je Osoblažsko. Nesmírně zajímavé, ale tak trochu zapomenuté území, moravská enkláva na pomezí Česka a Polska. Nazujte kecky, nabalte svači...

Jak na jazyky v dospělosti? Lektorky prozrazují tipy a triky

20.února » Tiscali.cz
Zažije to kdekdo. Naučit se cizí jazyk ve 30 (a později) je občas touha, občas nutnost. A dá to zabrat. Jaká jsou specifika výuky dospělých či "věčných začátečníků"? A co možná děláte i vy špatně? Zeptali jsme se jazykových lektorek.

Tato informační stránka o Šárka Novotná zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Šárka Novotná" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes