Oldřich Novotný

Vztahuje se k

Rekultivace mají jasná pravidla

14.dubna » iUHLI.cz
O rekultivacích má spousta lidí stále poněkud zkreslenou představu. Myslí si, že po skončení těžby se jáma napustí vodou, v okolí se vysází stromky, případně vzniknou nová pole a je hotovo.

Výstup na Holý vrch se asi stane tradicí

10.ledna » Nymburský deník
Dobšice - Už na podzim se sešli v Dobšicích lidé, kteří si dali za cíl obnovit někdejší tradici výstupů na nedaleký Holý vrch. Ten se nachází nedaleko Kozí hůry a zeleného přechodu u dálnice D11 na pomezí Nymburska a Kolínska.

Poslední díl Giant ligy vyhrál Martin Hebík

14.září » Plzeň.cz
Patnáctý finálový díl GIANT LIGY v Plzni se stal kořistí Martina Hebíka (CK Příbram Fany Gastro). Grand Prix v Plzni trochu zpomalily dvě srny, které se zaběhly z nedalekého lesa. Naštěstí se jim podařilo uniknout dírou v plotě a nesrazily žádného...

Cyklistickou Evropu vyhrál ve Znojmě Sekanina

15.května » Znojemský týden
Stovka cyklistů se v sobotu postavila ve Znojmě na start tradičního Cyklomaratonu Evropa, který se jede jako memoriál Romana Meidla. Silniční stokilometrový okruh okruh Znojemskem a Třebíčskem zvládl nejrychleji Adam Sekanina z brněnského Favoritu...

Zaniklé interiéry sedmdesátých let

15.prosince » asb-portal.cz
V období sedmdesátých let vzniklo několik pro Prahu významných budov. V té době byla vypsána vyzvaná soutěž na ověřovací studii pro umístění mezinárodního luxusního hotelu.

Tato informační stránka o Oldřich Novotný zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Oldřich Novotný" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes