Michal Hrdlička Novy

Vztahuje se k

Moderátor Suchoň a extenistka Koukalová: Nový přírůstek do rodiny!

19.prosince » Blesk.cz
Nedávno moderátor Televizních novin Petr Suchoň (33) a jeho partnerka, bývalá profesionální tenistka Klára Koukalová (35), oslavili druhé výročí. Teď si navíc pořídili i malý přírůstek do rodiny!

Relax v bazénu: Moderátor Novy hýčkal v náruči krásnou českou tenistku v plavkách

6.června » Super.cz
Novácký moderátor Petr Suchoň a bývalá tenistka Klára Koukalová nedávno oslavili výročí. Sympatický pár spolu chodí už rok a půl a oba jsou pořád zamilovaní až po uši.

Plíšková & Hrdlička: Penis ničí tenis!

25.května » Aha!
Má krásko s přetěžkými míčky, snad je tvůj servis na cestách, snad vězí někde u Hrdličky... Kdyby ještě žil muzikus Petr Hapka, takhle nějak by upravil svůj hit pro Karolínu Plíškovou (24).

Namakaný sporťák Hrdlička, „národní zlosyn“, co opustil Borhyovou: S jednou ženou se líbá pořád, jejích fotek má plný Facebook.

26.února » KrajskeListy.cz
FOTO „Řadový sporťák Novy Michal Hrdlička se díky vztahu s o 10 let starší Lucií Borhyovou stal celebritou. Vztah s velmi slavnou ženou mu ale dlouho nevydržel a on matku své dcery opustil dříve, než si stihli říct ano na dlouho plánované a předem...

Expartner Borhyové Hrdlička přiznal: Tajná domluva o dceři! A pravda o soudu s Lucií…

18.února » Blesk.cz
Řadový sporťák Novy Michal Hrdlička (27) se díky vztahu s o 10 let starší Lucií Borhyovou stal celebritou. Vztah s velmi slavnou ženou mu ale dlouho nevydržel a on matku své dcery opustil dříve, než si stihli říct ANO na dlouho plánované a předem ...
Michaela Ochotská - Česká moderátorka

Tato informační stránka o Michal Hrdlička Novy zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal Hrdlička Novy" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes