Milan Sůkal Nový

Vztahuje se k

Vinařství Spielberg zvítězilo v soutěži Vinař roku 2017

28.srpna » Zboží a Prodej
V národní soutěži Vinař roku České republiky 2017 získalo prvenství Vinařství Spielberg z moravského Archlebova. Porota složená z nejlepších degustátorů světa ohodnotila jeho pětici vín nejlépe z 538 vzorků přihlášených do soutěže. Ve finálovém ko...

Vinaře roku 2017 najdete v moravském Archlebově. Vyhrál Spielberg

Pár minut jízdy od místa bitvy Tří císařů, u jižního okraje Ždánického lesa, leží obec Archlebov. Ryzlinky z tamějších vinic si zamiloval i císař Napoleon, který si je po vítězném tažení na Moravě nechal několik let posílat do Paříže. A révě vinné...

Vinařství Spielberg zvítězilo v soutěži Vinař roku 2017

V národní soutěži Vinař roku České republiky 2017 získalo prvenství Vinařství Spielberg. Porota složená z nejlepších degustátorů světa ohodnotila jeho pětici vín nejlépe z 538 vzorků přihlášených do soutěže.

Vinaře roku 2017 najdete v moravském Archlebově. Vyhrál Spielberg

24.srpna » Deník.cz
Pár minut jízdy od místa bitvy Tří císařů, u jižního okraje Ždánického lesa, leží obec Archlebov. Ryzlinky z tamějších vinic si zamiloval i císař Napoleon, který si je po vítězném tažení na Moravě nechal několik let posílat do Paříže.

Tato informační stránka o Milan Sůkal Nový zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Milan Sůkal Nový" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes