15
new stories - click to show

Objevit.cz

Description:

Články - počítače, internet, rozhovory, diskuze...

URL:

http://objevit.cz/

Catalog:

Tech

Publishes:

7 items/week

Mark Zuckerberg plánuje trvale pracovat na dálku, protože je díky tomu „šťastnější a produktivnější“

11.June
Facebook stále více umožňuje zaměstnancům pracovat z domova – a jeho generální ředitel Mark Zuckerberg není výjimkou. Zuckerberg plánuje strávit až polovinu příštího roku prací na dálku, uvádí se ve... The post Mark Zuckerberg plánuje trvale pracovat na dálku, protože je díky tomu „šťastnější a produktivnější“ first appeared on Objevit.cz: IT magazín, zprávy a novinky ze světa IT .

Zaměstnanci Amazonu mohou pracovat na dálku 2 dny v týdnu

11.June
Firemním a technologickým zaměstnancům po celém světě bude umožněno pracovat na dálku dva dny v týdnu. Pracovníkům úřadu bude také umožněno navazovat spojení z jiného místa v jejich domovských zemích... The post Zaměstnanci Amazonu mohou pracovat na dálku 2 dny v týdnu first appeared on Objevit.cz: IT magazín, zprávy a novinky ze světa IT .

Cena za výlet do vesmíru s Jeffem Bezosem na palubě rakety Blue Origin začíná na 4,8 milionech dolarů

11.June
Nabídky na místo po boku Jeffa Bezose na palubě New Shepard, rakety Blue Origin byly oficiálně uzavřeny. Nejvyšší nabídka při uzavření registrace dosahovala výše 4,8 milionu dolarů, uvádí web Blue... The post Cena za výlet do vesmíru s Jeffem Bezosem na palubě rakety Blue Origin začíná na 4,8 milionech dolarů first appeared on Objevit.cz: IT magazín, zprávy a novinky ze světa IT .

McDonald’s kuřecí nugeta ve tvaru postavy Among Us se na eBay vydražila za 2 miliony korun

11.June
Nugget byl součástí exkluzivního jídla nabízeného řetězcem rychlého občerstvení ve spolupráci s BTS. Jediný kuřecí nugeta McDonald’s, který má podobu populární videohry, se na eBay oficiálně prodal za téměř 2 miliony... The post McDonald’s kuřecí nugeta ve tvaru postavy Among Us se na eBay vydražila za 2 miliony korun first appeared on Objevit.cz: IT magazín, zprávy a novinky ze světa IT .

Tisková zpráva: Služba Mobilní Rozhlas jde do Evropy jako Munipolis

11.June
Největší česká služba pro chytrou komunikaci obcí s občany Mobilní Rozhlas pokračuje ve svém pronikání do Evropy. Nová města a obce bude za hranicemi republiky propojovat již pod novým názvem... The post Služba Mobilní Rozhlas jde do Evropy jako Munipolis first appeared on Objevit.cz: IT magazín, zprávy a novinky ze světa IT .

Tisková zpráva: Bezrealitky jako mikrodeveloper. Nakoupily nemovitosti za 200 milionů a první zrekonstruované bydlení vrátily n

10.June
Přední česká realitní služba Bezrealitky už třetím měsícem investuje do nákupu nemovitostí, které po dílčích rekonstrukcích vrací na trh. Od března v rámci svého nového byznysového modelu nakoupila od majitelů... The post Bezrealitky jako mikrodeveloper. Nakoupily nemovitosti za 200 milionů a první zrekonstruované bydlení vrátily na trh first appeared on Objevit.cz: IT magazín, zprávy a novinky...

Tisková zpráva: Eliška Jirovská posiluje vedení české technologické společnosti Monet+

10.June
Ředitelkou divize Electronic Payments společnosti Monet+ se od května stala Eliška Jirovská. Ta posledních patnáct let pracovala na vedoucích pozicích v globálních IT společnostech VMware, Oracle a IBM, kde řídila obchodně-technologické týmy a dodávky... The post Eliška Jirovská posiluje vedení české technologické společnosti Monet+ first appeared on Objevit.cz: IT magazín, zprávy a novinky ze světa IT .

Tisková zpráva: Ostravský startup Perfect-Air má po Soulmates Ventures dalšího investora. Matouš Polák z WCA Holding získává 20

9.June
Perfect-Air, progresivní startup z Ostravy zabývající se hyperlokálním měřením znečištění ovzduší, má nového investora. WCA Holding Matouše Poláka se investicí v řádu několika milionů korun připojuje ke stávajícím majitelům – zakladateli... The post Ostravský startup Perfect-Air má po Soulmates Ventures dalšího investora. Matouš Polák z WCA Holding získává 20% podíl first appeared on Objevit.cz: IT magazín, zprávy a novinky ze světa IT .

Tisková zpráva: Etnetera Motion obsazuje kreativní, obchodní a komunikační pozice

9.June
Digitální agentura Etnetera Motion, patřící do skupiny Etnetera Group, posiluje svůj tým o tři nové členy. Přichází kreativec David Böhm, Account Manager Sharon Slawinská a Tereza Kopecká, která bude mít... The post Etnetera Motion obsazuje kreativní, obchodní a komunikační pozice first appeared on Objevit.cz: IT magazín, zprávy a novinky ze světa IT .

Tisková zpráva: Hobbymarket Kinekus vloni navýšil tržby o více než třetinu na 44 milionů korun. Letošní nárůst činí téměř 50 pr

9.June
Tuzemský franšízový hobbymarket Kinekus, který je součástí Družstva CBA, vloni zaznamenal výrazný nárůst tržeb. I přes koronavirová omezení obrat meziročně navýšil o 37,5 procenta na 44 milionů korun. Za první... The post Hobbymarket Kinekus vloni navýšil tržby o více než třetinu na 44 milionů korun. Letošní nárůst činí téměř 50 procent first appeared on Objevit.cz: IT magazín, zprávy a novinky ze světa IT .

Tisková zpráva: E-shopy rostou, ale ostatní mají problémy – pokles tržeb zaznamenaly více než dvě třetiny firem

31.May
Marketingová konzultační společnost Proficio, jedna z nejrychleji rostoucích technologických firemve střední Evropě,ve spolupráci s výzkumnou agenturou STEM/MARK zjišťovala, jak se českých firem a jejich zákazníků dotkla pandemie z pohledu byznysu. Z průzkumu... The post E-shopy rostou, ale ostatní mají problémy – pokles tržeb zaznamenaly více než dvě třetiny firem first appeared on Objevit.cz: IT magazín, zprávy a novinky ze světa IT .

Tisková zpráva: Etnetera Group obhájila svou pozici na měnícím se trhu, její růst v roce 2020 akcelerovala technologická Etnete

31.May
Vnitřní transformace skupiny Etnetera Group, růst obratu technologické společnosti Etnetera a nová služba Consulting byly hlavními tématy hospodářského roku 2020/2021 pro Etnetera Group. Obrat 370 mil korun, vyšší meziročně o... The post Etnetera Group obhájila svou pozici na měnícím se trhu, její růst v roce 2020 akcelerovala technologická Etnetera first appeared on Objevit.cz: IT magazín, zprávy a novinky ze světa IT .

Tisková zpráva: ShipMonk posiluje management, vedení na Floridě doplní John Grubor a Stuart Horowitz

31.May
Společnost ShipMonk, která poskytuje kompletní fulfillmentové služby, rozšiřuje svůj floridský tým, aby podpořila pokračující expanzi v USA a zajistila hladký průběh provozu nově připravovaných skladů v Evropě a Mexiku. Ty by měly... The post ShipMonk posiluje management, vedení na Floridě doplní John Grubor a Stuart Horowitz first appeared on Objevit.cz: IT magazín, zprávy a novinky ze světa IT .

Tisková zpráva: Digitální komunikaci Atrea napříč Evropou má nově na starosti LCG New Media

31.May
Česká společnost Atrea, přední světový hráč v řešení vzduchotechniky a rekuperace tepla, si v tendru pro komunikaci se zaměřením na digitální kanály vybrala agenturu LCG New Media. Úkolem agentury bude posílit povědomí... The post Digitální komunikaci Atrea napříč Evropou má nově na starosti LCG New Media first appeared on Objevit.cz: IT magazín, zprávy a novinky ze světa IT .

Amazon kupuje legendární studio MGM za 8,45 miliardy dolarů

31.May
Velká konsolidace médií pokračuje – několik dní poté, co se kolem akvizice společností Amazon točily fámy, on-line masivní maloobchodník dnes oznámil, že získá téměř 100 let staré studio za neuvěřitelných... The post Amazon kupuje legendární studio MGM za 8,45 miliardy dolarů first appeared on Objevit.cz: IT magazín, zprávy a novinky ze světa IT .
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes