15
new stories - click to show

Objevit.cz

Description:

Články - počítače, internet, rozhovory, diskuze...

URL:

http://objevit.cz/

Catalog:

Tech

Publishes:

4.9 items/week

Tisková zpráva: Jak efektivně pracovat s reklamní slepotou a zaujmout publikum?

4.July
Denně k nám promlouvají tisíce reklamních nosičů v různých formách a na různých platformách. Dlouhodobě se bavíme o regulaci reklamního smogu ve veřejném prostoru. V online prostředí jsme si zvykli... The post Jak efektivně pracovat s reklamní slepotou a zaujmout publikum? first appeared on Objevit.cz: IT magazín, zprávy a novinky ze světa IT .

Tisková zpráva: E-shop vs. kamenný obchod: Jaké je to správné řešení?

4.July
Konkurence mezi kamennými a internetovými obchody není žádnou novinkou. Ať už se jedná o podnikatele, nebo o milovníky nakupování, toto dilema je mezi všemi druhy lidí častější, než byste si... The post E-shop vs. kamenný obchod: Jaké je to správné řešení? first appeared on Objevit.cz: IT magazín, zprávy a novinky ze světa IT .

Instagram testuje umělou inteligenci k ověření zletilosti uživatelů

1.July
Instagram testuje nové způsoby, jak ověřit věk svých nejmladších uživatelů, včetně použití umělé inteligence, která analyzuje fotografii a odhaduje, jak je uživatel starý. Instagram vlastněný společností Meta na blogu uvedl,... The post Instagram testuje umělou inteligenci k ověření zletilosti uživatelů first appeared on Objevit.cz: IT magazín, zprávy a novinky ze světa IT .

Tisková zpráva: Novým Head of Performance agentury Acomware je Vladimír Spurný

1.July
Vedení performance týmu jedné z největších českých agentur pro digitální marketing a e-commerce převzal Vladimír Spurný. Na pozici si nese zkušenosti z product managementu, projektování a marketingu ze společností jako Seznam.cz, AAA Auto,... The post Novým Head of Performance agentury Acomware je Vladimír Spurný first appeared on Objevit.cz: IT magazín, zprávy a novinky ze světa IT .

Tisková zpráva: William Tincup nově board advisorem startupu Supertalent

1.July
Jeden z největších světových expertů na HR William Tincup se stal board advisorem česko-amerického startupu Supertalent. Pomůže mu se strategickým rozvojem v USA a bude se podílet na jeho produktové... The post William Tincup nově board advisorem startupu Supertalent first appeared on Objevit.cz: IT magazín, zprávy a novinky ze světa IT .

Tisková zpráva: Marketing v retailu: v čem je specifický a proč osvědčené strategie už nestačí

1.July
Retailový segment se z pohledu zákazníka slil do jedné hmoty. Generická komunikace à la „prací prášky“ s tím, že všechny vyperou do nejasnější bílé. V případě retailu mají všichni nejčerstvější produkty... The post Marketing v retailu: v čem je specifický a proč osvědčené strategie už nestačí first appeared on Objevit.cz: IT magazín, zprávy a novinky ze světa IT .

Tisková zpráva: Digitální marketing pro DoDo bude v 6 zemích nově zajišťovat LCG New Media

1.July
Logistický startup DoDo už zná partnera, který mu bude na šesti evropských trzích zajišťovat digitální marketing. Pro spolupráci si firma vybrala fullservisovou agenturu LCG New Media, jejímž úkolem budou například... The post Digitální marketing pro DoDo bude v 6 zemích nově zajišťovat LCG New Media first appeared on Objevit.cz: IT magazín, zprávy a novinky ze světa IT .

Tisková zpráva: Raben Logistics Czech: Důsledkům války čelíme napříč odvětvími

22.June
Od konce února 2022 jsme svědky událostí, které vnímáme jako největší krizi v dějinách Evropy 21. století. Ruská invaze na Ukrajinu je bezprecedentní situací v Evropě od druhé světové války.... The post Raben Logistics Czech: Důsledkům války čelíme napříč odvětvími first appeared on Objevit.cz: IT magazín, zprávy a novinky ze světa IT .

Plně elektrické Ferrari bude dostupné v roce 2025

22.June
Elektrické a hybridní modely by měly do roku 2030 tvořit 80 % prodejů Ferrari, sdělila investorům luxusní automobilka a slíbila, že v rámci nákladného přechodu na bezemisní pohon bude vyrábět... The post Plně elektrické Ferrari bude dostupné v roce 2025 first appeared on Objevit.cz: IT magazín, zprávy a novinky ze světa IT .

Oběd s Warrenem Buffettem se vydražil za neuvěřitelných 19 milionů dolarů

22.June
Anonymní zájemce zaplatil rekordních 19 milionů dolarů za soukromý oběd s legendárním investorem Warrenem Buffettem. Prodej byl součástí 21. ročníku aukce oběda s Buffettem, která se konala ve spolupráci s... The post Oběd s Warrenem Buffettem se vydražil za neuvěřitelných 19 milionů dolarů first appeared on Objevit.cz: IT magazín, zprávy a novinky ze světa IT .

Airlander 10: ekologická vzducholoď by měla vzlétnout do roku 2025

22.June
Hybridní letadlo sníží emise CO2 o 90 % při meziměstské letecké dopravě z Liverpoolu, Seattlu, Barcelony, Osla a dalších míst. Cestování letadlem na krátké vzdálenosti a cestování po městech získá... The post Airlander 10: ekologická vzducholoď by měla vzlétnout do roku 2025 first appeared on Objevit.cz: IT magazín, zprávy a novinky ze světa IT .

Společnost Meta se spojila s firmami Balenciaga, Prada a Thom Browne a spustila virtuální obchod s módou pro avatary

22.June
Společnost Meta spustí svůj online obchod v metaverzi, který umožní módním značkám prodávat své výrobky virtuálním avatarům. K tomuto účelu se již přihlásily značky Balenciaga, Prada a Thom Browne, které... The post Společnost Meta se spojila s firmami Balenciaga, Prada a Thom Browne a spustila virtuální obchod s módou pro avatary first appeared on Objevit.cz: IT magazín, zprávy a novinky ze svět…

Tisková zpráva: DPD nově spolupracuje s Alzou, síť samoobslužných boxů rozšiřuje o 1000 AlzaBoxů

21.June
Společnost DPD, součást největší sítě balíkové přepravy v Evropě, rozšiřuje svoji stávající síť samoobslužných boxů a nově doručuje do více než 1000 AlzaBoxů. Zákazníci je najdou po celém Česku a... The post DPD nově spolupracuje s Alzou, síť samoobslužných boxů rozšiřuje o 1000 AlzaBoxů first appeared on Objevit.cz: IT magazín, zprávy a novinky ze světa IT .

Tisková zpráva: Novinky ze světa sociálních sítí

21.June
Konec in-stream ads na Instagramu, změna procesu nastavení reklamních kampaní, možnost úpravy instagramové mřížky po publikaci postů a spoustu dalších aktualizací a vylepšení již jsou nebo v brzké době budou k dispozici... The post Novinky ze světa sociálních sítí first appeared on Objevit.cz: IT magazín, zprávy a novinky ze světa IT .

Tisková zpráva: V čele marketingu Ness Czech je nově Anna Laviana Ludvíková

16.June
Ve společnosti Ness Czech, která patří mezi přední systémové integrátory na českém trhu a je členem globální mezinárodní skupiny Ness Digital Engineering, řídí od června marketingové oddělení Mgr. Anna Laviana... The post V čele marketingu Ness Czech je nově Anna Laviana Ludvíková first appeared on Objevit.cz: IT magazín, zprávy a novinky ze světa IT .
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes