Jiří Ondráš

Vztahuje se k

Na otrokovické poliklinice bude nový nákladní výtah

2.listopadu » Zlin.cz
OTROKOVICE - Městská poliklinika v Otrokovicích bude mít nový nákladní výtah. Serveru Zlin.cz to řekla mluvčí města Romana Stehlíková.

Městská poliklinika bude mít nový nákladní výtah

31.října » Otrokovice
Přibližně dva měsíce budou probíhat v otrokovické poliklinice práce na rekonstrukci nákladního výtahu. Oprava výtahu se uskuteční v době od 18. listopadu 2018 do 20. ledna 2019. Rekonstrukce nákladního výtahu je vyčíslena přibližně na dva miliony ...

Junior pas využívají stovky otrokovických dětí

15.října » Zlin.cz
OTROKOVICE - Od začátku září mohou žáci ze Zlína a Otrokovic využívat takzvané junior pasy, díky nimž mají levnější cestování. Serveru Zlin.cz to sdělila mluvčí otrokovické radnice Romana Stehlíková.

Junior pas využívá přibližně 460 otrokovických dětí

12.října » Otrokovice
Od 1. září mohou žáci ze Zlína a Otrokovic využívat takzvané junior pasy, které jim umožňují cestovat s Dopravní společností Zlín - Otrokovice po celý rok pouze za částku 330 korun v celé síti MHD. V Otrokovicích pořídili rodiče svým dětem bezmála...

Exhejtmana Mišáka na kandidátce nechceme, překvapila otrokovická ČSSD

24.srpna » iDNES.cz
Bývalý hejtman a starosta Stanislav Mišák se měl objevit na kandidátce ČSSD v komunálních volbách v Otrokovicích. Nakonec tam ale není, což cítí jako podraz. Další články k tématu: Do voleb ve Zlíně jde také rektor, podpoří hnutí podnikatele Vančury

Exhejtmana Mišáka na kandidátce nechceme, překvapila otrokovická ČSSD

24.srpna » iRegiony Impuls
Bývalý hejtman a starosta Stanislav Mišák se měl objevit na kandidátce ČSSD v komunálních volbách v Otrokovicích. Nakonec tam ale není, což cítí jako podraz.

Žáci ze Zlína a Otrokovic zaplatí od září za MHD méně

28.června » Otrokovice
Významnou změnu tarifních podmínek MHD Dopravní společnosti Zlín – Otrokovice schválili v minulých dnech zastupitelé obou měst. Podle jejich rozhodnutí budou moci od 1. září 2018 žáci do ukončení povinné školní docházky používat MHD s tzv. juniorp...

Otrokovice zřídí komise pro místní části pro lepší kontakt s občany

10.března » Zlin.cz
OTROKOVICE – Komise pro místní části chce zřídit město Otrokovice. Účelem komisí bude přiblížit se lidem, sdělil serveru Zlin.cz otrokovický starosta Jaroslav Budek.

Starosta představil veřejnosti novinku. Budeme zřizovat komise pro místní části

8.března » Otrokovice
První beseda vedení města s veřejností v plánované sérii setkání se uskutečnila v úterý 7. března v domě s pečovatelskou službou na Trávníkách. Diskutovat s občany přišli zástupci města v čele se starostou Jaroslavem Budkem.
Stanislav Mišák - politik za ČSSD, hejtman Zlínského kraje
ČSSD - Přední levicová politická strana

Tato informační stránka o Jiří Ondráš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Ondráš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes