15
new stories - click to show

Pavel Ondruch

Related to

Letní scénu Divadla Ungelt letos zahájí Slepice na zádech s manželi Dykovými

9.January » i60.cz
Od 14.6.2021 do 31.8.2021 proběhne v prostoru hradčanského Nového Světa 17. ročník Letní scény Divadla Ungelt. Ta divákům nabídne nejen zvýšený komfort (zrenovované hlediště, nové sociální zázemí), ale především téměř celý náš repertoár.

Divadlo Ungelt představilo Letní scénu

6.January » Divadelní noviny
Od 14.6.2021 do 31.8.2021 proběhne v prostoru hradčanského Nového Světa 17. ročník Letní scény Divadla Ungelt. Ta divákům nabídne nejen zvýšený komfort (zrenovované hlediště, nové sociální zázemí), ale i téměř celý repertoár divadla.

Z tiskových zpráv: Letní scéna Divadla Ungelt 2021

6.January » i-divadlo.cz
Od 14.6.2021 do 31.8.2021 proběhne v prostoru hradčanského Nového Světa 17. ročník Letní scény Divadla Ungelt. Ta divákům nabídne nejen zvýšený komfort (zrenovované hlediště, nové sociální zázemí), ale především téměř celý repertoár divadla. Kromě...

Dobrou noc po pětadvaceti letech. Taťjana Medvecká poprvé v Ungeltu

19.October » iDNES.cz
Alespoň čtyři hodiny denně zapomenout na aktuální situaci pomáhá Taťjaně Medvecké zkoušení novinky Dobrou noc, mami. Spolu s Lucií Štěpánkovou chystá v pražském Divadle Ungelt uhrančivé večerní setkání.

RECENZE: Stachův hrdina táhne dva slabší druhy na vrchol hory

5.September » iDNES.cz
Netradiční zápletku má nejnovější premiéra pražského divadla Ungelt. Zdejší umělecký šéf Pavel Ondruch tu zrežíroval poslední hru britského dramatika Petera Quiltera Vejšlap pojednávají o trojici přátel rozhodnutých společně zdolat vysokou horu.

Divadlo Ungelt plní přání seniorům

5.August » i60.cz
Již delší dobu převyšuje v pražském divadle Ungelt poptávka po levnějších vstupenkách pro seniory reálnou nabídku. Vedení divadla nyní přání svých příznivců vyslyšelo - přidalo odpolední představení a zlevnilo seniorům vstupné.

Divadlo Ungelt plní přání seniorům

29.July » i60.cz
Již delší dobu převyšuje v pražském divadle Ungelt poptávka po levnějších vstupenkách pro seniory reálnou nabídku. Vedení divadla nyní přání svých příznivců vyslyšelo - přidalo odpolední představení a zlevnilo seniorům vstupné.

Překotná hospodyně Josefa. Jitku Smutnou srovnávají s Danou Medřickou

8.July » iDNES.cz
Odvážné srovnání padlo v pražském Divadle Ungelt během příprav novinky Dovolená paní Josefy, která má ve středu večer druhou premiéru. Zdejší dramaturg Pavel Ondruch totiž inscenaci s Jitkou Smutnou v hlavní roli přirovnal k legendárnímu nastudová...

Text na tělo. Jitka Smutná hraje potrhlou hospodyni

Žádné manželství není v takových troskách, aby ho jedna svérázná hospodyně nedokázala zachránit. To je hlavní motto komediální novinky pražského Divadla Ungelt Dovolená paní Josefy s Jitkou Smutnou v hlavní roli.

Herečka Jitka Smutná o své roli hospodyně Josefy: Vřelost je její zbraň proti chladu

23.June » Novinky.cz
Žádné manželství není v takových troskách, aby ho jedna svérázná hospodyně nedokázala zachránit. Tak zní motto komedie Dovolená paní Josefy francouzské autorky Dany Laurentové, kterou v české premiéře uvede 6. a 7. července pražské Divadlo Ungelt....

Za oponou: Divadlo Ungelt přes léto hraje „dvoufázově“...

16.June » i-divadlo.cz
Divadlo Ungelt uvede na kamenné scéně premiéru komedie Dovolená paní Josefy s Jitkou Smutnou v titulní roli a následně připomene na Letní scéně čtvrtstoletí své existence. Oblíbená pražská scéna se letos, a to už po šestnácté, vypraví do malebného...

Letní scéna Divadla Ungelt připomene 25 let jeho působení

11.June » Divadlo.cz
Čtvrtstoletí od založení komorního pražského Divadla Ungelt připomene jeho Letní scéna, kterou divadlo provozuje na Novém Světě. Divadlo, které má jen stovku

Tato informační stránka o Pavel Ondruch zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Ondruch" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes