Jiří Orten

Related to

Červnové premiéry ProART v Brně a Praze připomenou básníka Jiřího Ortena ...

14.May » Divadlo.cz
ProART Company připravuje na červen hned dvě tanečně-divadelní premiéry. Nejprve ve spolupráci s festivalem Meeting Brno uvede v premiéře tři taneční sóla

Šerých Jaroslav

11.May » Citarny.cz
Citarny.cz. Knihy, lidé, příběhy. Nejstarší český fungující portál. Od roku 2001 propagujeme knihy, literaturu, knižní kulturu a vzdělávání.

Miroslav Kovařík. Uznávaný propagátor poezie

10.May » Citarny.cz
29. srpna proběhne v Balbínově poetické hospůdce v Praze LITERÁRNÍ VEČER k osmdesátým narozeninám básníka a recitátora Mirka Kováříka.

Jiří Orten. Nadšení pro jeho básně a úsměvy nad dnešní literární komunitou

10.May » Citarny.cz
Ortenova naivita zraje s tím, jak hledá únik. Není to únik před svědomím nebo před vlastní integritou, naopak je to únik k nim před tvrdým doléháním vnějšího světa.

Vítězkou 32. ročníku Ceny Jiřího Ortena je Anna Cima

Letošní 32. ročník Ceny Jiřího Ortena zná svou vítězku – je jí japanoložka Anna Cima, která odbornou porotu zaujala svou knihou o japonském snu Probudím se na Šibuji. Z 22 přihlášených titulů nominovala odborná porota jmenovaná Svazem českých knih...

Začal Svět knihy. Ortenovu cenu má Cima, nejhorším překladem roku je Clintonův román

10.May » Bleskově.cz
Začal veletrh Svět knihy. Cenu Jiřího Ortena získala spisovatelka Anna Cima, nejhorším překladem roku je thriller Billa Clintona.

Cenu Jiřího Ortena získala Anna Cima. Uspěla s Probudím se na Šibuji

9.May » iDNES.cz
Držitelkou Ceny Jiřího Ortena se letos stala spisovatelka a japanoložka Anna Cima. Porotu přesvědčila svým debutovým románem Probudím se na Šibuji, který vydalo nakladatelství Paseka. Další články k tématu: Vyznání lásky babičce i básně o moderním...

Cenu Jiřího Ortena získala japanoložka Anna Cima

Vítězkou letošního 32. ročníku Ceny Jiřího Ortena je japanoložka Anna Cima. Porotu zaujala svou knihou o japonském snu Probudím se na Šibuji.

Snové Japonsko oslnilo. Letošní vítězkou Ceny Jiřího Ortena je japanoložka Anna Cima

9.May » Lidovky.cz
Letošní laureátkou Ceny Jiřího Ortena pro autory do třiceti let je japanoložka Anna Cima. Její románová prvotina Probudím se na Šibuje porotu zaujala přesahem i mícháním žánrů. Další články k tématu: Silný náboj, divoká energie. Latinskoamerická l...

Tato informační stránka o Jiří Orten zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Orten" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes