Šárka Orthová

Vztahuje se k

Po ztracené korele chocholaté pátrá její majitelka z Litoměřic

Litoměřice - V úterý se majitelce z Litoměřic ztratil 6měsíční ochočený okrasný pták korela chocholatá. Slyší na jméno Bert či Berta.

NAŠE ŠKOLKA: Už ve středu představíme děti z MŠ Baarova Litoměřice

Litoměřicko – Seriál Deníku "Moje první tablo ze školky" pokračuje. Jeho prostřednictvím představujeme tabla jednotlivých tříd mateřských škol na Litoměřicku a Podřipsku. Ve středu 4. dubna přinese tištěný Litoměřický deník čtenářům další díl toho...

OBRAZEM: Biskup v Litoměřicích posvětil nové oleje a povzbudil kolegy

29.března » Litoměřický deník
Litoměřice - Nejdůležitější křesťanské svátky jsou za dveřmi. Také na Zelený čtvrtek se věřící sešli k důležitému aktu.

Jak jsme žili v Československu. Už v pátek další díl, tentokrát z Úštěku

Litoměřicko - V pátek 2. března pokračuje v tištěném Litoměřickém deníku dalším dílem seriál Jak jsme žili v Československu.

Kino Máj loni navštívilo přes 70 tisíc diváků

Litoměřice - Loňský rok byl s návštěvností 70 738 diváků druhým nejúspěšnějším rokem litoměřického kina Máj v jeho historii. Komerční, artová, alternativní a dokonce i divadelní představení zaplnila hrací plán na 364 dní v roce.

Přihlášky o Regionální potravinu lze posílat do 9. dubna

Litoměřice - Malé a střední podniky s maximálně 250 zaměstnanci se mohou začít ucházet o značku Regionální potravina Ústeckého kraje 2018.

Památník Terezín pátrá po svědectví utrpení

Terezín - Máte na půdě nějakou věc či písemnost, spojenou s Terezínem či Litoměřicemi a zároveň také s druhou světovou válkou? Pište na vyzva@pamatnik-terezin.cz.

Litoměřice vyzývají občany k diskuzi o startovacích bytech

Litoměřice - Veřejné projednání projektu 52 startovacích bytů v Jiříkových kasárnách se uskuteční v úterý 6. března od 17 do 19 hodin v salonku Divadla K. H. Máchy.

Tato informační stránka o Šárka Orthová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Šárka Orthová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes