15
new stories - click to show

Vojtěch Pačák

Related to

Herci z Moravského divadla budou kočovat po regionu

Dlouhý půst způsobený pandemií koronaviru si konečně vynahradí umělci Moravského divadla Olomouc. Ještě předtím, než se budova divadla znovu otevře pro veřejnost, budou kočovat po netradičních scénách v Olomouckém kraji. Adaptace Hrabalových Postř...

Umělci Moravského divadla připravili pro olomoucké SeniorCentrum koncert pod širým nebem

25.April » Olomoucká Drbna
Včera odpoledne zazpívali umělci Moravského divadla Olomouc klientům SeneCura SeniorCentra v Olomouci-Slavoníně. Členové souboru opery a operety Helena Beránková, Jakub Rousek a Vojtěch Pačák pod vedením uměleckého šéfa Miloslava Oswalda si připra...

Umělci Moravského divadla zazpívali seniorům

Navzdory tomu, že je budova Moravského divadla kvůli pandemii koronaviru už přes měsíc uzavřená, snaží se olomoučtí umělci zůstat v kontaktu s diváky a pomáhat v této době potřebným.

Opera Moravského divadla míří za seniory, chystá koncert

21.April » Seznam Zprávy
Před domovem seniorů v Olomouci-Slavoníně budou ve čtvrtek znít operní a operetní árie. Zazpívají je operní pěvci Moravského divadla během chystaného čtyřicetiminutového koncertu.

Umělci Moravského divadla Olomouc zazpívají seniorům

21.April » Divadlo.cz
Navzdory tomu, že je budova Moravského divadla kvůli pandemii koronaviru už přes měsíc uzavřená, snaží se olomoučtí umělci zůstat v kontaktu s diváky a pomáhat

Když se nová rouška přinese, to je láska příteli! zpívá olomoucké duo

Zpěvem svým fanouškům zpříjemňují koronavirová opatření také členové souboru opery a operety Moravského divadla Olomouc Vojtěch Pačák a Vojtěch Poštulka.

Nezoufej! Zpěváci Moravského divadla předělali známý hit, pusťte si jej

Předělávka známého hitu Heleny Vondráčkové Růže kvetou dál na dálku spojila členy opery a operety Moravského divadla Olomouc.

Tato informační stránka o Vojtěch Pačák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vojtěch Pačák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes