15
new stories - click to show

Alessia Palanti

Related to

Top ten na mistrovství světa pro Alessii Palanti

26.October » e-sportfoto.cz
Přála si další medaili. I když to tentokrát necinklo, osmé místo na mistrovství světa do 21 let v olympijské třídě ILCA 6 je parádní výsledek. Navíc to v marockém Tangeru nebylo vůbec snadné.

Jachting: Co se děje v Haagu?

18.August » e-sportfoto.cz
Mistrovství světa olympijských tříd, které je zároveň první olympijskou kvalifikací a jede se v Haagu, se přehouplo do své druhé poloviny.

Na MS v Haagu si jachtaři rozdělí třetinu z 330 míst pro pařížskou olympiádu

10.August » ČeskéNoviny.cz
Haag - V Haagu v pátek začne mistrovství světa v jachtařských olympijských třídách, na kterém zároveň odstartují boje o účastnická místa na hrách v Paříži. V sázce jich bude...

Naši olympionici se připravují na vrchol sezony

18.July » e-sportfoto.cz
První kvalifikace pro olympijské hry v Paříži 2024 se nezadržitelně blíží. A naše početná výprava se na ni připravuje různě. Někdo závodí, někdo testuje vody v okolí Haagu, kde se kvalifikace od 11. do 20. srpna pojede.

Alessia Palanti vyhrála EurILCA Europa Cup na Gardě

V Rivě na Lago di Garda se jel od 4. do 7. 5. Europa Cup tříd ILCA 4, 6 a 7. Alessia Palanti se dostala do vedení v olympijské třídě ILCA 6 hned první den, když vyhrála obě rozjížďky.

Reprezentantka ČR Alessia Palanti vyhrála EurILCA Europa Cup

9.May » Naše voda
V Rivě na Lago di Garda se jel od 4. do 7. 5. Europa Cup tříd ILCA 4, 6 a 7. Alessia Palanti se dostala do vedení v olympijské třídě ILCA 6 hned první den, když vyhrála obě rozjížďky. „První dva dny byly nádherné podmínky, foukala ora. Třetí den nám…

Tři naši jachtaři ve zlaté skupině

14.April » e-sportfoto.cz
Máme za sebou první letošní světový pohár – 52. ročník závodu Trofeo S.A.R. Princesa Sofía začal v pondělí 3. dubna na Mallorce a skončil medailovými rozjížďkami v sobotu 8. dubna.

Dramatické mistrovství Evropy olympijských tříd ILCA 6 a ILCA 7

21.March » e-sportfoto.cz
Ondřej Teplý, Viktor Teplý, Mikuláš Vaszi, Jiří Himmel, Klára Himmelová a Alessia Palanti startovali na mistrovství Evropy třídy ILCA 6 a 7 v italské Andoře.

Anketu Jachtař roku 2022 vyhrála znovu windsurfařka, Moravanka a Kristýna, ale Kristýna Piňosová

15.February » sportovnilisty.cz
Absolutní vítězkou ankety Jachtař roku 2022 a zároveň suverénní vítězkou kategorie juniorek se stala stejně jako vloni windsurfařka. Po Kristýně Chalupníkové z TJ Rapid Brno, která ovládla anketu v roce 2021, letos převzala trofej Kristýna Piňosová …

Anketu Jachtař roku 2022 vyhrála znovu windsurfařka a navíc ještě Moravanka Kristýna Piňosová

14.February » sportovnilisty.cz
Absolutní vítězkou ankety Jachtař roku 2022 a zároveň suverénní vítězkou kategorie juniorek se stala stejně jako vloni windsurfařka. Po Kristýně Chalupníkové z TJ Rapid Brno, která ovládla anketu v roce 2021, letos převzala trofej Kristýna Piňosová …

Pět českých reprezentantů na ME olympijských tříd

18.November » e-sportfoto.cz
Mistrovství Evropy olympijských tříd ILCA 6 a 7 dnes v 11.00 odstartovalo ve francouzském Hyeres. Na startu je více než 350 jachtařů z celého světa, kteří budou o medaile bojovat následujících 6 dnů.

Helly Hansen Czech ILCA Europa Cup na Nechranicích

30.September » e-sportfoto.cz
Od soboty 24. do pondělí 26. září Yacht Club Nechranice pořádal historicky první Europa Cup tříd ILCA 4, 6 a 7 v Česku. Ve třídě ILCA 6 se závod zároveň jel jako Mistrovství České republiky. Závod byl silně obsazen účas

Tato informační stránka o Alessia Palanti zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alessia Palanti" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes