15
new stories - click to show

Zdeněk Pánek

Related to

Zastupitelstvo Zlínského kraje žádá vládu o rychlé odškodnění občanů Vrbětic

21.April » Zlin.cz
Nejvyšší volený orgán Zlínského kraje se zabýval mimo jiné případem výbuchu muničních skladů ve Vlachovicích-Vrběticích v roce 2014. Dva dny před krajským zastupitelstvem totiž premiér České republiky společně s ministrem vnitra oznámili na tiskov...

Zastupitelstvo Zlínského kraje žádá vládu o urychlené odškodnění občanů Vrbětic

20.April » Zlínský kraj
Zastupitelé Zlínského kraje se kromě projednání 43 bodů zabývali také případem výbuchů muničních skladů ve Vlachovicích-Vrběticích, k nimž došlo na podzim 2014. Zastupitelstvo projednalo 43 bodů plus „různé“. Hejtman Radim Holiš přednesl aktuální ...

Velikonoce zahájily turistickou sezonu v Hřensku, zatím v Edmundově soutěsce

2.April » Seznam Zprávy
Velikonoce v pátek zahájily letní turistickou sezonu v Hřensku na Děčínsku. Lodě ale zatím mohou plout jen do Edmundovy soutěsky. Navazující Divoká soutěska, která leží výš proti proudu, je nepřístupná.

Nasadit respirátor a hurá na loď! V pátek otvírají soutěsky u Hřenska

Po téměř pětiměsíční zimní pauze se v pátek 2. dubna turisté opět vydají lodičkami do oblíbených soutěsek u Hřenska. Během zimy byly soutěsky úplně uzavřené, pádem do nich totiž hrozilo přibližně 150 suchých stromů, které bylo potřeba odstranit.

Syn chtěl zavraždit a znásilnit svoji matku. Muži hrozí až 20 let ve vězení

/FOTO,VIDEO/ Až téměř jako šedesátník může vyjít z vězení 37letý muž ze Šluknova, pokud jej soud uzná vinným.

Zlínský kraj vyhlíží masovou vakcinaci, hledá zdravotníky i očkovací místa

9.March » iRegiony Impuls
Ve druhém čtvrtletí má do Zlínského kraje dorazit 420 tisíc dávek vakcíny proti covidu-19. Jako místa pro očkování jsou vytipována zdravotní střediska, kulturní domy či zimní stadion. Zapojit by se měli ambulantní specialisté či stomatologové.

Bystřice zachránila vilu, kterou postavil Masarykův portrétista

6.March » iRegiony Impuls
Patří mezi nejzajímavější budovy ve městě a díky lidovému valašskému stylu připomíná dílo slavného architekta Dušana Jurkoviče. Kdysi slavná vila Včelín v ulici Kroužky přitom byla ještě před časem zpustlá a opuštěná.

Potemnělé sály „kulturáků“ aneb plesová sezona na Kroměřížsku v ohrožení

Již za pár dnů měla odstartovat plesová sezona. Nyní, podle vládních nařízení a zhoršené epidemiologické situace to však vypadá, že v letošním roce o plesy přijdeme. Špatné zprávy přichází ze všech velkých měst okresu Kroměříž.

V Bystřici na zelené louce vyroste nová hasičárna, už poťukali na základní kámen

Úmývání techniky na silnici před stanicí,obtížné manévrování s vozidly při výjezdu a následný průjezd skrze parkoviště, nevyhovující prostory. Takové podmínky k výkonu práce mají v současnosti hasiči v Bystřici pod Hostýnem. To se však má změnit. ...

OBRAZEM: Vánoční Bystřice pod Hostýnem. Podívejte se

Také v Bystřici pod Hostýnem rozsvěcovali tento rok vánoční strom online. Všem občanům poslal svou zdravici starosta města Zdeněk Pánek.

České Švýcarsko protáhne letošní turistickou sezonu

12.November » Děčínský deník
/FOTO/ Poznejte podzimní a zimní krásy národního parku a pomozte zhojit dopady koronakrize, láká turisty České Švýcarsko.

Zdeněk Pánek

27.October » Znojmo

Tato informační stránka o Zdeněk Pánek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdeněk Pánek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes