Bronislav Pavelka

Vztahuje se k

SZPI: Počet vinoték v Česku letos převýšil 6000

7.června » Agris
Počet vinoték v Česku letos podle údajů Státní zemědělské a potravinářské inspekce (SZPI) převýšil 6000. Nepotvrdily se tak obavy o jejich zániku kvůli přísnějším pravidlům prodeje vína, která platí od loňského dubna.

Počet vinoték v Česku letos převýšil 6000

6.června » Svět potravin
6. 6. 2018 | Počet vinoték v Česku letos podle údajů Státní zemědělské a potravinářské inspekce (SZPI) převýšil 6000. Nepotvrdily se tak obavy o jejich zániku kvůli přísnějším pravidlům prodeje vína, která platí od loňského dubna. |

Školení k novinkám ve vinařské legislativě - Hustopeče, Valtice a Mělník

Ministerstvo zemědělství – oddělení pro víno ve spolupráci s ÚKZÚZ stejně jako v předešlých letech pořádá sérii setkání s vinohradníky a vinaři za účelem seznámení se s novinkami v legislativě a návazných změnách, např. v Registru vinic.

Třídit víno není nic snadného. Vloni komisaři posoudili 7,5 tisíce vzorků vín

8.září » ČRo Brno
Každé víno, které chce vinař uvést na trh, musí projít procesem takzvaného zatřiďování. Tento proces garantuje Státní zemědělská a potravinářská inspekce nebo příslušné pověřené sdružení vinařů.

Tato informační stránka o Bronislav Pavelka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Bronislav Pavelka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes