Jano Pavlo

Vztahuje se k

Pouť z Holešova na Hostýn připomněla památku světce Sarkandera

5.května » ČeskéNoviny.cz
Holešov (Kroměřížsko) - Pouť z Holešova na Svatý Hostýn dnes připomněla památku umučeného holešovského faráře Jana Sarkandera. Desítky věřících vyrazily na zhruba 15 kilometrů...

Kostel sv.Anny v Holešově sloužil řádu trinitářů

13.února » Turistické listy
První zmínky o Holešově se objevují v první polovině 12. století. Kromě souboru památek zahrnutých do městské památkové zóny je spojován také s působením katolického kněze sv. Jana Sarkandra, který uchránil město před drancováním kozáků ve službác...

Biskup se setkal s nemocnými

13.února » Hradecký deník
Hradec Králové - Biskup Jan Vokál v pondělí zavítal do Fakultní nemocnice Hradec Králové. Hradeckou nemocnici navštívil při příležitosti Světového dne nemocných, který každý rok připadá na 11. únor.

Zámek Lemberk je perla raně barokní architektury

Předchůdcem dnešního raně barokního zámku byl středověký hrad, založený v polovině 13. století Havlem z rodu Markvarticů. Havel z Lemberka působil na dvoře krále Václava I. a jeho syna Přemysla Otakara II. Jeho manželka Zdislava z Lemberka pocháze...

Papež dal nový název a nové zaměření Institutu Jana Pavla II. pro studium manželství a rodiny

14.října » Res Claritatis
Papež František svým motu proprio vydaným 19. září uzavřel vatikánský institut vytvořený sv. Janem Pavlem II. pro studium manželství a rodinného života a nahradil ho novým institutem s jiným názvem i zaměřením.

Benedikt XVI. daroval polskému muzeu památky spojené s Janem Pavlem II.

12.července » Rádio Proglas
Včera, symbolicky v den svátku svatého Benedikta, patrona Evropy přibyly v rodném domě svatého Jana Pavla II. v polských Wadovicích předměty, které do tamního muzea věnoval emeritní papež Benedikt XVI.

Kritika knihy T. Halíka: „Divadlo pro anděly“ III. – závěr

2.července » blog.idnes.cz
Tím nejcennějším a nejpřínosnějším je na Halíkových úvahách jeho interpretace gesta Jana Pavla II. v Assisi r. 1968 a jeho „filozofie náboženství“, při níž vyznává naprosto otevřeně svou synkretistickou antikřesťanskou víru.

Multimilionář Masný se oženil: Jak se z kluka z děcáku stal úspěšný podnikatel?

26.června » Blesk.cz
Podnikatel Radim Masný se v sobotu oženil s Petrou (27), ženou, která je o 35 let mladší než on. Svatba byla pohádková, jak se na úspěšného podnikatele sluší. Jak ale kluk původem z dětského domova přišel ke svému bohatství?

Tato informační stránka o Jano Pavlo zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jano Pavlo" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes