Radka Pavlovčinová

Vztahuje se k

Nejzubatější česká zpěvačka už není sama: Na premiéře se pochlubila novým přítelem

11.ledna » Super.cz
Dlouhou dobu se po boku Radky Pavlovčinové (29) neobjevil žádný muž. Proto zpěvačka a herečka všechny mile překvapila, když na premiéru filmu Cena za štěstí dorazila v doprovodu nového přítele Ivana. Tím se pochlubila už dříve na sociálních sítích...

Etzlerova exmilenka Pavlovčinová ukázala nového přítele!

11.ledna » Blesk.cz
Právě žhavý románek s Radkou Pavlovčinovou (29) se před lety stal osudným pro manželství herce Miroslava Etzlera (54). Zatímco oblíbený herec se už nějaký ten čas raduje z malého synka, jeho exmilenka ukázala dalšího nového přítele.

Už to není nejzubatější česká zpěvačka: Přišla o všechny moudráky!

7.ledna » Super.cz
Na vánočních dobrotách si zpěvačka Radka Pavlovčinová (29) moc nepochutnala. Tedy bývala by ráda, ale její chrup to neumožnil. Naše nejzubatější zpěvačka se totiž zbavila všech zubů moudrosti a chystá se na další zákroky v oblasti chrupu.

Takhle to ohnivé Slovence sluší na dovolené: Muzikálová zpěvačka vyšpulila u moře svůj zadeček

22.července » Super.cz
Muzikálová zpěvačka Radka Pavlovčinová (29) je další hvězdou, která si konec července užívá u moře. Za sluncem odletěla na řecký ostrov Zakynthos. Sexy ohnivá brunetka ukázala své přednosti.

Stihla je vyčistit, nebo je jen vyvětrala? Návrhářka si oblékla stejné šaty odhalující ňadro jako pár dní před ní zpěvačka

15.července » Super.cz
Návrhářka Debbie Brown pochází z Karlových Varů, a tak tam logicky měla i svoji první velkou módní přehlídku. Mezi modelkami předváděla i muzikálová zpěvačka Radka Pavlovčinová (29) , které Debbie oblékla hned dvoje sexy šaty bez podprsenky , na n...

Žádná prsa, žádné starosti, žádná podprsenka a průhledné šaty: Muzikálová zpěvačka svoje mini vnady zahalovat nemusí

5.července » Super.cz
Zpěvačka Radka Pavlovčinová (29) je oblíbenou tváří návrhářky Debbie Brown, takže nemohla chybět ani na její karlovarské módní přehlídce. A to hned ve dvou rolích. Zazpívala a také byla jednou z modelek.

Další otrava ve Varech: Problémy měla i krásná exmilenka Etzlera

4.července » Expres.cz
Další články k tématu: Ta si je vodí. Mesarošová ve Varech s přítelem i s exmilencem! Telebrity z Varů: Jak probíhalo řádění fotbalisty Koláře a kdo může za otravu? Nechci umřít sám, říká Genzer po alkoholovém tahu s dívkami ve Varech! Kolář dosta...

Muzikálová kráska trénovala na roli nevěsty: Ze žádosti o ruku se ale vyvlékla

26.dubna » Super.cz
Zapózovat ve svatebkách na fotku, to ano. Ve skutečnosti je ale muzikálová kráska Radka Pavlovčinová spíš nevěstou na útěku. Na focení pro návrhářku Debbie Brown nám prozradila, že o svatbu vlastně moc nestojí, i když jí to ve svatebkách sluší.

Eva Decastelo řádila ve svatebním! Chci se znovu vdávat, prohlásila

25.dubna » Blesk.cz
Sice je už skoro devět let vdanou paní, přesto by chtěla mít ještě alespoň jednu veselku. Herečka a moderátorka Eva Decastelo (39) si vyzkoušela krásné svatební šaty a prozradila, kdy a za koho se chystá znovu provdat!

Tato informační stránka o Radka Pavlovčinová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radka Pavlovčinová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes