15
new stories - click to show

Sally Pearsonová

Related to

Bartyová je sportovkyní roku v Austrálii, ač už v březnu ukončila kariéru

9.December » iDNES.cz
Nejlepší australskou sportovkyní pro rok 2022 byla vyhlášena Ashleigh Bartyová. Šestadvacetiletá tenistka letos vyhrála Australian Open, ale už v březnu překvapivě ukončila kariéru.

Úspěch, zranění, návrat? Pearsonová svůj cyklus přerušila. Končí

6.August » iDNES.cz
Už dál nedokázala vzdorovat zdravotním trablům, které ničily její hvězdnou kariéru. Olympijská vítězka a dvojnásobná mistryně světa v běhu na 100 metrů překážek Sally Pearsonová oznámila: „S atletikou končím.“ Dvaatřicetiletá Australanka si tak sen …

Překážkářská mistryně světa Pearsonová ukončila kariéru

6.August » Sport.cz
Olympijská vítězka a dvojnásobná mistryně světa v běhu na 100 metrů překážek Sally Pearsonová ukončila kariéru. Po řadě zdravotních problémů vzdala dvaatřicetiletá Australanka sen o účasti na olympijských hrách 2020 v Tokiu.

Nohy z olova, jako bych měla úpal. Aneb návrat překážkářky Pearsonové

7.April » iDNES.cz
Australská překážkářka Sally Pearsonová se po více než roční pauze zaviněné zraněním achilovky vrátila k závodění. Dvojnásobná mistryně světa si premiérový start na 100 metrů překážek po 14 měsících odbyla na domácím šampionátu, kde v čase 12,99 vyh…

Tato informační stránka o Sally Pearsonová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Sally Pearsonová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes