15
new stories - click to show

Roman Pech

Related to

VIDEO: Odpadky a zápach moči. Marseille některé turisty rozhodně nepotěší

17.September » Cestování iDNES.cz
Není pochyb o tom, že 2 500 let stará metropole v jihovýchodní části Francie má turistům co nabídnout. Můžete se tu procházet nádherným přístavem, vychutnávat si skvělou gastronomii a užívat si vůně slavného marseillského mýdla. Jenže při procházce …

PODCAST: Island je nádherný, s cestovkou se ale nevyplatí, říká filmař

27.January » Cestování iDNES.cz
V podcastu Mikrosvěty mluví novinář Roman Pech o Islandu s velkým nadšením a zaujetím. Není divu – byl na něm už osmadvacetkrát. Tento ostrovní stát ho zaujal natolik, že o něm později natočil i dokumentární film Ostrov na severu.

Za polární září nacestujete i tisíce kilometrů. Jejím domovem je Island

9.November » Cestování iDNES.cz
Je tma, vzduch je průzračný a ledově chladný. Od úst vám stoupá pára a obloha je posetá ohromujícím množstvím hvězd. Když se pak mezi nimi objeví první světelný pruh, který prostřelí nebe od severu až nad vaši hlavu, zamrazí vás v zádech. Příroda na…

Žezlo zimního šipkařského krále zůstává v držení "třech péček"

28.January » Novinky.cz
Ve Velkých Svatoňovicích na Trutnovsku se poslední lednovou sobotu odehrál finálový den 23. ročníku Zimní ligy šipkařských družstev.

Tato informační stránka o Roman Pech zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Roman Pech" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes