15
new stories - click to show

Petr Pěknic

Related to

Hodnocení uživatelů: Smím prosit? ... (Činoherní studio Bouře) - 70 % [Patapuf4]

24.September » i-divadlo.cz
Kupodivu velmi povedené představení. Typická zájezdová komedie, ovšem kvalitně zahraná. Nejlepší výkon předvedl celkem neznámý herec Petr Pěknic, který se ve své roli doopravdy vyžil. Pokud člověk nečeká nic jiného než zábavu nebude zklamán.

RECENZE: Revizor je komedie, ale takovou vehemenci nepotřebuje

29.August » iDNES.cz
Splnění snu bylo jednou z motivací pražského divadla Studio DVA, aby do svého repertoáru zařadilo klasiku, tedy Gogolova Revizora. Dotyčné přání totiž projevily dvě výrazné tváře zdejší scény, Bohumil Klepl a Eva Holubová.

Hodnocení uživatelů: Revizor (Studio DVA divadlo) - 40 % [Jana Králová]

27.August » i-divadlo.cz
Klasický příběh v podání Studia DVA mě nezaujal. I když pan Klepl i pan Hádek byli naprosto skvělí, celá hra byla příliš rozjuchaná, čímž se ze hry vytratil vtip a celkově příběh. Revizora jsem viděla již ve třech různých zpracování a toto bohužel...

Hodnocení uživatelů: Revizor (Studio DVA divadlo) - 40 % [Marsden]

20.August » i-divadlo.cz
Mozna nejaka spatna konstelace hvezd, ale tak zbytecne predstaveni jsem dlouho nevidel. Na divakuv usmev funguji dve hlavni veci - sprosta slova a prestavka.

Televizní Babičky pomáhají i v dobách koronaviru

17.April » Parabola.cz
S rouškami na obličeji startují tuto neděli moderátoři a hosté úspěšného pořadu České televize „Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli“. Diváci ČT i v této nelehké době pandemie pořad oceňují, díly vysílané v době nouzového stavu dosahují...

Otevřené manželství

27.September » Informuji.cz
Zoufale jedovatá tragikomedie o odvrácené straně lásky. Komedie je... | Brno - (2019-10-16 19:00:00 - 2019-10-16 00:00:00)

Nádvoří tvrze Divice se promění v letní divadelní scénu. Uvidíte výkony skvělých českých herců!

24.July » e-lounsko.cz
Divice – Brány Tvrze Divice se opět otevírají! Od středy 24. července do pondělí 12. srpna se nádvoří tvrze promění v letní divadelní scénu. Během 14 dnů zde bude představeno osm skvělých představení z produkce divadla Studio DVA. Návštěvníci si b...

Krkonošské pohádky na Zámku

V příběhu nechybí Trautenberk, Krakonoš, Anče, Kuba a Hajnej. Hraje se s původní hudbou skladatele prof. Vadima Petrova. Hrají Petr Pěknic, Rostislav Trtík, Kryštof Nohýnek, Jáchym Kučera, Kristýna Podzimková a Štěpánka Prýmková.

Tato informační stránka o Petr Pěknic zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Pěknic" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes