David Peltán

Vztahuje se k

Strakonice a Český Krumlov otevřou nová autobusová nádraží

7.prosince » iRegiony Impuls
Dva moderní dopravní terminály začnou sloužit cestujícím o víkendu. Ve Strakonicích využijí lidé nový odbavovací prostor pro autobusy i vlaky, od neděle se vrací provoz na českokrumlovské autobusové nádraží.

Z kytary přešla na harfu, ale rocku se nevzdala. Hraje na ni v kapele Můra

2.prosince » iRegiony Impuls
Martina Fryčová chtěla prorazit s dívčí kapelou, v níž byla kytaristkou. Ale skončila u harfy, která váží 40 kilogramů a na její převoz z auta na pódium potřebuje speciální rudlík.

Tobiáš se vrací k mládeži. Táborsko hledá nového kouče

1.prosince » iDNES.cz
Zachraňovat Táborsko ve druhé lize bude na jaře nový trenér. Kamila Tobiáše vedení klubu v tomto týdnu od týmu odvolalo a jedná o jeho nástupci. Vrátí se Roman Nádvorník? Další články k tématu: Druhou ligu vedou České Budějovice, na druhém místě p...

Dva jihočeské mosty jsou ve špatném stavu, ukázala kontrola. Čeká je oprava

30.listopadu » iRegiony Impuls
Po rozsáhlé kontrole jsou v jižních Čechách na hlavních tazích ve zhoršeném stavu dva mosty - na Českokrumlovsku a Písecku. Dalších 51 čeká podrobnější průzkum.

Za srážku vlaků stíhá policie strojvedoucího, nerespektoval návěstidlo

29.listopadu » iRegiony Impuls
Zařízení na železnici bylo v pořádku, a tak policie zahájila trestní stíhání strojvůdce, který podle zjištění vyšetřovatelů zavinil květnovou srážku dvou vlaků na Českokrumlovsku. Zranilo se při ní 14 cestujících. Když se případ dostane k soudu, h...

Muzeum v Písku mimořádně ukazuje dvě koruny Karla IV.

28.listopadu » iRegiony Impuls
Dvě koruny, kterými byl korunován Karel IV., si mohou do soboty prohlédnout zájemci v Prácheňském muzeu v Písku. Věrné repliky jsou k vidění v Rytířském sále.

Rudoarmějec v Táboře už není černý. Sochař mu vrátil zelenou patinu

26.listopadu » iRegiony Impuls
Sovětský voják připomínající datum osvobození – 8. květen 1945 – je zpět na náměstí T. G. M. v Táboře. Rudoarmějce, jak místní sochu nazývají, zrestauroval sochař Antonín Kašpar. Před střední zemědělskou školu se vrátila po bezmála čtyřech měsících.

Rudoarmějec v Táboře už není černý. Sochař mu vrátil zelenou patinu

26.listopadu » iDNES.cz
Sovětský voják připomínající datum osvobození – 8. květen 1945 – je zpět na náměstí T. G. M. v Táboře. Rudoarmějce, jak místní sochu nazývají, zrestauroval sochař Antonín Kašpar. Před střední zemědělskou školu se vrátila po bezmála čtyřech měsícíc...

Gastrofest nabízí v premiéře korejskou kuchyni i americké sendviče

22.listopadu » iRegiony Impuls
Až do soboty patří výstaviště špičkovým kuchařům z 15 zemí světa. V Českých Budějovicích začal 22. ročník Gastrofestu, na kterém například žáci z Hostouně postaví rekordní školu z koláčů.

Za pět let by se mohl narodit další nosorožec bílý severní, říká zoolog

21.listopadu » iRegiony Impuls
Kriticky ohroženému druhu nosorožce bílého severního svitla naděje. Podle poslední studie mezinárodního týmu vědců, jehož členem je také Jan Robovský z Jihočeské univerzity, by bylo možné je zachránit. „Vypadá to nadějně,“ řekl v rozhovoru pro MF ...

Korzo Národní se rozšíří až k Jungmannovu náměstí, zamíří i do divadel

14.listopadu » iDNES.cz
V Praze bude v sobotu možné navštívit hned několik akcí k připomenutí uzavření vysokých škol nacisty v roce 1939 a studentských protirežimních demonstrací z roku 1989. Většinu připomínkových akcí sdružuje Festival svobody, který se koná i v dalšíc...

Spor o nefunkční osvětlení na náměstí v Táboře může skončit u soudu

9.listopadu » iRegiony Impuls
V Táboře stále nefunguje osvětlení na náměstí T. G. Masaryka za 1,7 milionu korun. Po opravách se vždy porouchalo. Město si najalo právníka, jenž má celou věc řešit se zástupci firmy, která dílo dodala. Podle ní je ale chyba ve vadné úpravě náměstí.
Karel Valter - Pedagog, malíř, grafik

Tato informační stránka o David Peltán zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "David Peltán" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes