15
new stories - click to show

Ondřej Perušič

Related to

Pozitivního Perušiče pustili z izolace, s parťákem zabojuje v písku o medaili

9:59 » Deník.cz
Plážového volejbalistu Ondřeje Perušiče na olympijských hrách propustili z izolace po nákaze covidem-19 a ve čtvrtek nastoupí s Davidem Schweinerem proti mexickému páru José Rubio, Josué Gaxiola. Do turnaje tak zasáhnou od druhého zápasu ve skupině.

5. den LOH ONLINE: FIšerová i Prskavec třetí v rozjížďce

9:27 » iSport.cz
Na olympijských hrách v Tokiu běží už pátý den soutěží a do akce se postupně dostává řada českých sportovců. Plavkyně Barbora Seemanová ve finále závodu na 200 metrů volný způsob obsadila šesté místo. Markéta Vondroušová i pár Kateřina Siniaková, ...

Skvělá zpráva! Beachvolejbalista Perušič jde po covidu do boje, i když byl pozitivní

8:55 » Sport.cz
Smutný olympijský příběh českých plážových volejbalistů pořád může mít happyend! Ondřej Perušič byl organizátory uschopněn nastoupit do turnaje a s parťákem Davidem Schweinerem tak může hrát ve čtvrtek od 9.00 SELČ s Mexičany Gaxiolem a Rubiem.

Dobré zprávy z Tokia: Perušič opustil karanténu a může hrát

8:55 » NOVA Sport
Na Ondřeje Perušiče se nakonec usmálo štěstí. Opustil karanténu a se svým parťákem Davidem Schweinerem zásáhnou do dění Letních olympijských her v Tokiu 2020. První zápas sehrají ve čtvrtek proti mexickému duu Rubio-Gaxiola.

Perušič je venku z izolace: Včera zase pozitivní, ale Japonci jsou flexibilní

8:54 » iSport.cz
Plážoví volejbalisté se radují. Ondřeje Perušiče, který měl po příletu do Tokia pozitivní test na covid-19, dnes propustili z izolace. Už večer tak může společně s parťákem Davidem Schweinerem nastoupit k tréninku a zítra k zápasu proti mexickému ...

Perušič je zpátky ve hře. Propustili ho z izolace a ve čtvrtek půjde se Schweinerem do akce

8:54 » ČT24
Ondřej Perušič, první z českých sportovců, který byl v Tokiu pozitivně testován na covid, už mohl opustit izolaci a nepřijde tak o start na olympijských hrách. Reprezentant v plážovém volejbalu nemohl se svým parťákem Davidem Schweinerem nastoupit...

Beachvolejbalista Perušič už není kvůli covidu v izolaci a ve čtvrtek bude hrát

Tokio - Plážového volejbalistu Ondřeje Perušiče na olympijských hrách propustili z izolace po nákaze covidem-19 a ve čtvrtek nastoupí s Davidem Schweinerem proti mexickému páru José Rubio,...

Perušiče propustili z izolace a ve čtvrtek může naskočit do olympijského turnaje

Plážového volejbalistu Ondřeje Perušiče na OH propustili z izolace po nákaze covidem-19 a ve čtvrtek nastoupí s Davidem Schweinerem proti Mexičanům.

Perušič opustil izolaci, na olympiádě si nakonec zahraje

Velké vítěztví, byť zatím bez medaile, slaví na olympiádě v Tokiu plážový volejbalista Ondřej Perušič. Po více než týdnu opustil izolaci.

Plážového volejbalistu Perušiče propustili z izolace a může zasáhnout do olympijského turnaje

8:22 » iROZHLAS
Plážového volejbalistu Ondřeje Perušiče na OH propustili z izolace po nákaze covidem-19 a ve čtvrtek nastoupí s Davidem Schweinerem proti Mexičanům.

Skvělá zpráva! Beachvolejbalista Perušič může na olympiádě hrát

8:22 » Sport.cz
Tak přece jen dobrá zpráva! Plážový volejbalista Ondřej Perušič může po onemocnění koronavirem se svým parťákem Davidem Schweinerem zasáhnout do olympijského turnaje a zítra se v 9.00 SELČ utkají s mexickou dvojicí Gaxiola, Rubio.

Perušič je venku z izolace! Se Schweinerem nastoupí proti Mexičanům

8:21 » iSport.cz
Plážového volejbalistu Ondřeje Perušiče na OH propustili z izolace po nákaze covidem-19 a ve čtvrtek nastoupí s Davidem Schweinerem proti Mexičanům.
Barbora Hermannová - Česká plážová volejbalistka
Barbora Krejčíková - Česká tenistka
Markéta Vondroušová - Česká tenistka

Tato informační stránka o Ondřej Perušič zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ondřej Perušič" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes