Florida Peter

Vztahuje se k

Jágr se dočkal velké pocty: Dostal trofej za oddanost hokeji

23.června » EuroZprávy.cz
Las Vegas - Jaromír Jágr se po deseti letech dočkal dalších ocenění v NHL! Jako první Čech v historii se raduje z Masterton Trophy, ocenění za vytrvalost a oddanost hokeji.

Jágr na vyhlašování cen NHL nebyl, jeho cenu vyhlásil nevidomý fanoušek

23.června » iROZHLAS
Jaromír Jágr má za své výkony v NHL už 10 cen. Tu poslední získal při vyhlašování v Las Vegas, je to trofej za oddanost hokeji. Ale neviděl ji, stejně jako muž, který Jágrovo vítězství vyhlašoval.

Jaromír Jágr dosáhl jako první Čech na Bill Masterton Trophy. VIDEO

Útočník Jaromír Jágr z Floridy dosáhl jako první Čech v NHL na Bill Masterton Trophy za vytrvalost, sportovní přístup a oddanost hokeji.

Jágr dosáhl jako první Čech v NHL na Bill Masterton Trophy za oddanost hokeji

Čtyřiačtyřicetiletý útočník Jaromír Jágr z Floridy dosáhl jako první Čech v NHL na Bill Masterton Trophy za vytrvalost, sportovní přístup a oddanost hokeji. Kladenský odchovanec se ale slavnostního vyhlášení cen v Las Vegas osobně nezúčastnil. Jub...

Jágr získal Masterton Trophy! Za vytrvalost a oddanost hokeji

23.června » NOVA Sport
Jaromír Jágr se po deseti letech dočkal dalších ocenění v NHL. Jako první Čech v historii se raduje z Masterton Trophy, ocenění za vytrvalost a oddanost hokeji. Na slavnostním večeru v Las Vegas převzal ocenění výkonný ředitel Floridy Peter Luukko...

Tato informační stránka o Florida Peter zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Florida Peter" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes