Eva Placáková

Vztahuje se k

Proti horku pomůže i jogurt nebo meloun, říká nutriční terapeutka

30.června » Lidovky.cz
Ne všichni mají k dispozici klimatizaci. V horku se však dá zchladit i vhodným výběrem potravin, říká nutriční terapeutka Eva Placáková z pražské kliniky Pečuj o sebe. Další články k tématu: Horké počasí zdražuje elektřinu. Ceny žene vzhůru spotře...

Když tohle neuděláte, nikdy nezhubnete! Naučíme vás porazit největší překážku

9.dubna » Proženy.cz
Nemůžete si pomoct, ale každý den si musíte dát kousek čokolády, koláč nebo aspoň pořádně ochucený jogurt? Pokud vám dělá problém vydržet pár dní bez sladkého, máte jednoduše na cukru závislost. Té se snažte rychle zbavit, jinak do plavek nezhubnete!

Už jste si přečetli lednovou Meduňku?

2.ledna » Meduňka
Milí meduňkoví přátelé, doufáme, že jste ve všeobecném vánočním a předsilvestrovském shonu nepřehlédli LEDNOVÉ ČÍSLO MEDUŇKY, které si stále m...

Hubnutí vs. cukr: Rady, jak se zbavit závislosti na sladkém za tři týdny

23.května » Proženy.cz
Kdy naposled jste si během dne nedali vůbec žádnou sladkost? Ani kousek čokolády, ani dortík ke kávě, sušenku po obědě. Nevzpomínáte si? Tak nejspíš máte co dělat se závislostí na cukru. Poradíme vám, jak se jí zbavit!

Kazí vám hubnutí závislost na sladkém? Víme, jak se jí zbavit

19.května » Proženy.cz
Kdy naposled jste si během dne nedali vůbec žádnou sladkost? Ani kousek čokolády, ani dortík ke kávě, sušenku po obědě. Nevzpomínáte si? Tak nejspíš máte co dělat se závislostí na cukru. Poradíme vám, jak se jí zbavit!

Největším nepřítelem je nedostatek času, říká nutriční terapeutka

28.ledna » Lidovky.cz
Lidé si myslí, že nejdůležitější je ubrat množství jídla. V poradně jsou pak překvapení, kolik toho mohou sníst a přitom hubnout, upozorňuje nutriční terapeutka Eva Placáková z pražské poradny Pečuj o sebe. Další články k tématu: Hubnutí začíná v ...

Jak zhubnout? I malá změna hmotnosti zlepší život

26.ledna » Lidovky.cz
Když chce člověk zhubnout, musí se do toho pustit s rozvahou, ale hlavně se nezaměřit jen jedním směrem. Další články k tématu: Hubnutí začíná v naší hlavě. Nedopouštějte se základních chyb Zázračná řasa pomáhá při hubnutí a posiluje organismus Ze...

Cvičíte, a chcete navíc i zhubnout? Hlídejte si přísun vitaminu B!

21.října » Proženy.cz
Pojmem B-komplex se označuje skupina osmi vitaminů, které jsou klíčové pro správné fungování metabolismu. Bohužel, právě některá béčka lidem velmi často chybí. Co se s tím dá dělat?

Závislost na cukru není legrace: Víme, jak se jí zbavit za tři týdny!

5.září » Proženy.cz
Na rozdíl od alkoholu či drog není závislost na cukru společensky odsuzovaná. V principu ale všechny tyto závislosti fungují stejně. A pokud chcete zdravé a krásné tělo, nesmíte holdovat žádné z nich.

Tato informační stránka o Eva Placáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Eva Placáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes