Klára Plachá

Vztahuje se k

Revoluce na železnici. Soutěž o lokálky v Ústeckém kraji vyhrál RegioJet

23.července » Děčínský deník
Děčínsko, Ústecký kraj - Soukromý železniční dopravce RegioJet vyhrál poptávkové řízení na provoz regionálních vlaků na šesti elektrifikovaných tratích v Ústeckém kraji. Vyplývá to z oznámení na úřední desce Ústeckého kraje, na které upozornila na...

Pochlubte se fotkami svých houbařských úlovků!

18.července » Děčínský deník
Děčínsko - Už jste byli letos v lese na houbách? A byli jste úspěšní? Jestli ano, tak se pochlubte svým houbařským úlovkem.

Alan Spence: Nechte oči otevřené

4.června » Literárky
Východní a západní civilizace s jejich odlišnými společenskými, kulturními a duchovními zvyklostmi nás vedou po dvou stranách stejné řeky života, přes kterou je zapotřebí budovat mosty úcty, naslouchání a porozumění. Jak se tyto dva světy mohou sn...

Ve varnsdorfském divadle to v rámci turné rozbalí Čechomor

9.května » Děčínský deník
Varnsdorf - Koncert kapely Čechomor, pohybující se téměř třicet let na výsluní tuzemské world music, se chystá ve čtvrtek 10. května v Městském divadle Varnsdorf.

FOTO: Most v Benešově půjde k zemi, vznikla provizorná lávka

2.května » Děčínský deník
Benešov nad Ploučnicí - Nový most přes Ploučnici by měl vyrůst během příštích čtyř měsíců, vyjde na 12 milionů. Ten starý poškodily povodně.

OBRAZEM: Nakuřovaná piva přilákala do Kocoura stovky lidí

Varnsdorf - Tradiční přehlídka nakuřovaných piv se uskutečnila v sobotu ve varnsdorfském Pivovaru Kocour. Kocouří kouř je ale spojen nejen s pivy, ale i s dobrotami procházejícími kouřem. Tedy nejrůznějšími uzeninami nebo masem.

Klára Plachá: Chtěla jsem pomáhat lidem přes fyzickou zdatnost

10.června » Kolínský deník
Kolíňačku - Kláru Plachou můžete znát díky její profesi – věnuje se totiž vyklízení domů a bytů společně se svým přítelem. „Ani nevím, jak to začalo.

Tato informační stránka o Klára Plachá zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Klára Plachá" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes