Helena Plachtová

Vztahuje se k

Krumlov bude slavit čtvrt století v UNESCO i s Ebeny a Druhou trávou

Český Krumlov - Praha, Telč a Český Krumlov, byla tři první česká města, která vstoupila do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Také v Krumlově se letos připravují na oslavy 25. výročí.

Cenu města Český Krumlov za rok 2016 získali dva laureáti

18.června » prvnizpravy.cz
Za svoji píli, pracovitost a aktivity, které přispívají k rozvoji života v Českém Krumlově, získali ocenění podnikatelka Helena Plachtová a kolektiv pracovníků Centra pro pomoc dětem a mládeži.

Cenu města Český Krumlov za rok 2016 získali dva laureáti

15.června » Český Krumlov
Za svoji píli, pracovitost a aktivity, které přispívají k rozvoji města, získali minulý čtvrtek Cenu města Český Krumlov za rok 2016 podnikatelka Helena Plachtová a kolektiv pracovníků Centra pro pomoc dětem a mládeži.

Předávání cen ovládla hrdost na Krumlov

Český Krumlov – V synagoze byly ve čtvrtek večer předány laureátům ceny města za rok 2016. Získali je podnikatelka Helena Plachtová a pracovníci Centra pro pomoc dětem a mládeži.

Liška – Malina – Nejtek. Elegantní skákání po žánrových schodech

25.února » časopis Harmonie
Kontrabasista a skladatel Tomáš Liška (Invisible World, Marta Töpferová, Pénte) a virtuózní banjista, hráč na tradiční dechové nástroje jako kaval či...

Tato informační stránka o Helena Plachtová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Helena Plachtová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes