Lenka Plačková

Vztahuje se k

TAJEMSTVÍ BRÝLÍ Lenky Plačkové: Proč ze sebe musí dělat přitroublou holku?

25.listopadu » Šíp
Každý Lenku Plačkovou známe ze Show Ivana Mládka jako holku se silnými brýlemi, která si tak trochu stojí na vedení. Ale ve skutečnosti je pohledná brunetka absolutně jiná! Proč ze sebe musí dělat někoho, kdo je jen pro smích?

TAJEMSTVÍ BRÝLÍ Lenky Plačkové: Proč ze sebe musí dělat přitroublou holku?

20.srpna » Šíp
Každý Lenku Plačkovou známe ze Show Ivana Mládka jako holku se silnými brýlemi, která si tak trochu stojí na vedení. Ale ve skutečnosti je pohledná brunetka absolutně jiná! Proč ze sebe musí dělat někoho, kdo je jen pro smích?

Kunětická hora patřila kvalitní muzice

23.července » Orlický deník
Pardubický kraj, Kunětická hora - Z pastvin pod hradem Kunětická hora v pátek a v sobotu zněla dobrá muzika. Konal se zde putovní hudební festival Hrady CZ.

Zachránili mi dědečka, vysvětluje student, proč chce darovat krev

20.června » Liberecký deník
Liberecký kraj – Před deseti lety měl jeho dědeček těžkou havárii. Výsledkem byly mnohočetné zlomeniny i vnitřní krvácení. Lékařům se muže podařilo zachránit.

Nemocnice lidem zdarma změří tlak a zaškolí v první pomoci

12.března » Zlin.cz
VSETÍN - Vsetínská nemocnice pořádá v pondělí 12. března Den prevence a první pomoci. Pro zájemce je připraven zajímavý program, serveru Zlin.cz to sdělila mluvčí nemocnice Lenka Plačková.

Benefiční aukce hokejových dresů potrvá do pondělí

25.února » Zlin.cz
VSETÍN - Až do pondělního poledne se mohou zájemci zúčastnit benefiční aukce hokejových dresů, jejíž výtěžek podpoří Vsetínskou nemocnici. Serveru Zlin.cz to oznámila mluvčí nemocnice Lenka Plačková.

Hokejový zápas přivedl do registru dárců kostní dřeně 41 lidí

23.února » Zlin.cz
VSETÍN – Zápas hokejistů Vsetína přivedl do registru dárců kostní dřeně 41 lidí. Hráči nastoupili ve speciálních dresech, výtěžek z internetové aukce podpoří nákup vybavení pro nemocniční internu, řekla serveru Zlin.cz mluvčí Vsetínské nemocnice L...

Vsetínská nemocnice získala analyzátor dechu, který odhalí alergický zánět

17.února » Zlin.cz
VSETÍN - Analyzátor oxidu dusnatého ve vydechovaném vzduchu (FeNO) mají nově k dispozici na oddělení tuberkulózy a respiračních nemocí (TRN) Vsetínské nemocnice. Díky novému přístroji bude snazší zjistit u pacientů alergický zánět, server Zlin.cz ...

Hokejisté Vsetína pomohou nemocnici s hledáním dárců kostní dřeně

2.února » Zlin.cz
VSETÍN – Vsetínský hokejový klub se potřetí zapojí do spolupráce se Vsetínskou nemocnicí při hledání dárců kostní dřeně. Zájemci mohou vstoupit do registru 17. února přímo na zimním stadionu při zápase s Frýdkem-Místkem, řekla serveru Zlin.cz mluv...

Ve Zlíně se narodilo nejvíce Elišek a Jakubů

16.ledna » Zlin.cz
ZLÍN - Nejoblíbenějším dívčím jménem se ve Zlíně za uplynulý rok stala Eliška a mezi chlapci bylo nejoblíbenější jméno Jakub. Serveru Zlin.cz to oznámil Lukáš Fabián z tiskového oddělení zlínské radnice.

Školáci vyrobili originální rehabilitační pomůcky pro pacienty po mrtvici

12.ledna » Zlin.cz
VSETÍN - Speciální rehabilitační válečky a míčky vyrobili pro pacienty Vsetínské nemocnice osmáci ze ZŠ Vsetín – Rokytnice pod vedením učitelky Liběny Dopitové. Serveru Zlin.cz to uvedla mluvčí Vsetínské nemocnice Lenka Plačková.
Antonín Navrátil - Český herec
Pierre Brice - Francouzský herec a zpěvák

Tato informační stránka o Lenka Plačková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lenka Plačková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes