Josef Platil

Vztahuje se k

K volbám

19.října » Britské listy
Před pár dny mi přišly do schránky volební lístky -- 31 jmenných seznamů lidí, kteří mě žádají o to, abych jim do rukou svěřil budoucnost naší země. Sedl jsem si k nim a začal jimi listovat, probírat a vyřazovat. Jako první jsem vyřadil všechny st...

Josef Platil

Pro území Smíchov City je hotová přijatelná, urbanistická studie, která stanoví hustotu zástavby respektující okolí a pro tuto část města charakteristickou blokovou strukturu.

Práce sester vyžaduje důstojnější platové ohodnocení

Povolání, ve kterých převažují ženy, bývají často daleko hůře ohodnocena. Práce sester je přitom vysoce odborná a nenahraditelná.

Josef Platil

Přestaňme nalhávat, že radikální islamismus nemá politické cíle a že terorismus není chladnokrevný politický prostředek. Střelec v Paříži včera jasně chtěl ovlivnit francouzské prezidentské volby.

Výjimky z registru smluv jsou zbytečné

Novela registr smluv výrazně oslabuje tím, že z něj vyjímá podstatnou část subjektů, které pod něj musí spadat.

Josef Platil

Pedagožka Hana Vacková (Zelení) píše o problémech maturity a o tom, proč jsou špatná centrální hodnocení maturitních slohových prací.

Lepší ochranu památek z 20. století

Zelení navrhují zavést transparentní a spravedlivý systém, který by měl předejít vyhrocení konfliktů a zajistit jak ochranu uměleckého architektonického dědictví, tak rozumnou obnovu městského interiéru.

Josef Platil

Schválením novely stavebního zákona se prodloužila platnost současného územního plánu do konce roku 2022

Josef Platil

Ačkoli ruské i syrské úřady tvrdí, že za útok nenesou odpovědnost, je nutné, aby byl vyšetřen a aby byli ti, kteří ho spáchali, předvedeni před soud.

Josef Platil

Strana zelených vyzývá českou vládu, jmenovitě premiéra Sobotku a ministra zahraničí Zaorálka, aby v souvislosti s čerstvým příměřím usilovali o to, aby se proměnilo v ukončení občanské války a trvalé mírové a demokratické řešení krize v Sýrii.

Josef Platil

30.března » ParlamentniListy.cz
Základním rámcem kolektivní bezpečnosti České republiky je Severoatlantická aliance. Zelení podporují naplňování našich spojeneckých závazků vůči ní.
Matěj Stropnický - Český politik, herec a novinář
Václav Moravec - Český redaktor a moderátor
Populismus - Snaha zviditelnit se bez ideologického programu
ČSSD - Přední levicová politická strana

Tato informační stránka o Josef Platil zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Josef Platil" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes