Robert Plavec

Vztahuje se k

VÍME PRVNÍ Robert Plavec z městské firmy TCP, na něhož jsme získali složku, na konci září skončí

12.září » ParlamentniListy.cz
Dovládnul. Takto krátce by se dalo charakterizovat letité angažmá ředitele TCP. Podle zápisu z mimořádného jednání dozorčí rady, který mají ParlamentníListy.cz k dispozici, bude ve své funkci do 30. 9. 2018. Co bude poté? Zjišťovali jsme.

Bývalý vlivný úředník pražského magistrátu má mít přislíbenu novou štaci. Zelený starosta ho chce do „své“ firmy

Aby se za odcházející úředníky stavěli volení zastupitelé, to není právě zvykem. Ne tak v případě loni propuštěného ředitele odboru evidence, správy a využití majetku magistrátu Prahy Radka Svobody. S ním došla trpělivost primátorce Adrianě Krnáčo...

O statisíce lamp se v Praze postará městská firma, bude to dražší. Jsme nezkušení, píše ředitel

4.ledna » Aktuálně.cz
Praha postupně převádí správu pouličního osvětlení na svou firmu TCP. Práce jí potrvá déle a cena bude vyšší, než slibovala.

Praha převádí správu osvětlení na svou firmu. Cena bude vyšší než dříve

4.ledna » iHNED.cz
Praha chce svěřit správu veřejného osvětlení své firmě poté, co skončila smlouva firmě Eltodo-Citelum. Služby městské firmy Trade Centre Praha budou přitom výrazně dražší, než v tendru vysoutěžila firma Eltodo Osvetlenie. Podle vedení města se to ...

Tato informační stránka o Robert Plavec zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Robert Plavec" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes