Zuzana Plecitá

Vztahuje se k

Zuzana Plecitá povýšila na Account Managera v AMI Communications

27.listopadu » KarieraWeb.cz
AMI Communications, česká PR agentura, rozšířila řady svých Account Managerů o Zuzanu Plecitou. Ta v agentuře působí od loňského léta. Vedle práce pro své klienty, jako jsou například Moser, Raiffeisen - Leasing či Vysoká škola obchodní v Praze, p...

Přestupy

27.listopadu » iHNed.cz
Eduard Kauba a Vilém Kabzan posílí kreativní tým Ogilvy. Alena Šebestová přichází do poradenské společnosti EY. Rezidenční oddělení společnosti Skanska povede Petr Michálek.

Plecitá povýšila v AMI na account manažerku

22.listopadu » MEDIAR
Přední česká PR agentura AMI Communications povýšila Zuzanu Plecitou mezi své account manažery. Plecitá v agentuře působí od loňského léta na pozici account executive. Kromě práce pro své klienty, jimiž jsou Moser, Raiffeisen Leasing či Vysoká ško...

Oblastní charita Pardubice získala darem vozidlo

5.října » prvnizpravy.cz
Společnost Raiffeisen – Leasing se rozhodla podpořit Oblastní charitu Pardubice vozidlem značky Škoda Octavia. Pracovníkům charity vůz umožní snáze se dostat ke svým klientům.

Saunu si můžete postavit i v bytě

3.května » Panel Plus
Pryč jsou doby, kdy si domácí sauny pořizovali jen movití majitelé rodinných domů. Saunu na míru si dnes může dovolit každý, kdo má volné místo o velikosti šatní skříně. Nejjednodušší sauna stojí kolem deseti tisíc korun.
Radim Ochvat - Tiskový odbor prezidenta republiky
Václav Klaus - 2. prezident ČR
Korupce - Zneužití postavení nebo funkce v politice

Tato informační stránka o Zuzana Plecitá zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zuzana Plecitá" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes